گروه صنعتی زریر پارس سانا
  • گروه صنعتی زریر پارس سانا

  • گروه صنعتی زریر پارس سانا در سال ۱۳۹۵ با اتکا به خدای متعال و همکاری گروه موسسین شرکت که جمعی از متخصصین با تجربه در حوزه صنعت ساخت ادوات ازمایشگاهی و مهندسی معکوس جهت ارایه کالا و خدمات به بخشهای خصوصی و نیمه خصوصی و دولتی تاسیس گردید.این شرکت محصولات و خدمات خود را با امکانات بسیار ویژه و منحصر به فرد طراحی و اجرا مینماید.
    برخی از محصولات و خدمات قابل ارایه گروه صنعتی زریر پارس سانا : ساخت رآکتورهای ازمایشگاهی(معدنی،شیمیایی) ساخت پایلوت پلنت سیرکولاتور کندانسور کوپلهای مغناطیس مهندسی معکوس دستگاهها ودرپایان بهینه سازی ادوات ازمایشگاهی
    چشم انداز گروه صنعتی زریر پارس سانا: بومی سازی دستگاههای ازمایشگاهی
    بیانیه ماموریت گروه صنعتی زریر پارس سانا :کیفیت قابل رقابت بامشابه خارجی ارزشهای شرکت:رضایت مشتری و صداقت
    واحد فنی شرکت : واحد فنی شرکت پرسابقه ترین واحد شرکت بوده و با تکیه بر مهندسین خلاق و تکنیسین های مجرب خود با ایجاد محیطی پویا و کارا به ارایه خدمات فنی و مهندسی میپردازد. لذا این شرکت آمادگی خود برای انجام پروژه ها در زمینه های ذکر شده بحضور اعلام می نماید امیدواریم بتوانیم با همکاری های سازنده در پیشبرد اهداف عالیه کوشا باشیم.

مجموعه ماشین آلات شرکت: گروه صنعتی زریر پارس سانا

فرمانتور

Iran
فرمانتور

- (Temperature Display( in ⁰C - (Pressure Display (in bar - Control RPM of servo-motor - T-t Diagram - P-t Diagram - Pressure Differential..

مخازن اتمسفریک و تحت فشار

Iran
مخازن اتمسفریک و تحت فشار

مخازن اتمسفریک و تحت فشار* طراحی * مشاوره * ساخت * تحلیل * مهندسی معکوس * ارتقا و تعمیر و بهینه سازی تجهیزات خط تولید و تجهیزات آزمایشگاهی..

نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

شرکت های تامین کننده

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تامین آنلاین می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.

عضویت در تلگرام