میلان فرآیند
  • میلان فرآیند

  • شرکت بازرگانی میلان فرآیند آترین با مسئولیت محدود فعالیت خود را در ابتدا در جهت ارائه مشاوره و طراحی فرمولاسیون های صنایع غذایی و ساختار نویسی واحدهای تولیدی کشور و همچنین طراحی و پیاده سازی سیستم های حرارتی نوین در خطوط تولیدی صنعت غذا آغاز نمود و در راستاء طرح توسعه اقتصادی و باتوجه به نیازهای داخلی کشور در جهت تامین مواد اولیه صنعت غذا و دارو، صنعت دام و کشاورزی به صورت علمی و تخصصی گام بلندی را در سال ۱۳۹۵ آغاز نمود.

    تامین مواد اولیه صنعت غذا پروتئین ایزوله سویا،لستین سویا،سوربیتول مایع،گوارگام،زانتان گام،اسید اسکوربیک،اسید سیتریک،پروپیونات کلسیم،پیروفسفات،آنتی فوم خوراکی،صمغ عربی و تامین ادویه های فوق تصفیه در صنعت غذا و رستوران

  • کوه نور
  • http://milanfarayand.com/
  • info@milanfarayand.com
  • 88541678

مجموعه ماشین آلات شرکت: میلان فرآیند

آنتی فوم

آنتی فوم
میلان فرآیند

آنتی فوم یا ضد کفضد کف بر پایه مینرال های روغن ضد فوم و چسبندگی محصولات،  افزایش راندمان تولید و جرخش حرارت محصول کاهش رسوب محصولات در پ..

صمغ گوارگام

صمغ گوارگام
میلان فرآیند

گوار گامگوار گام با نام تجاری E412 یک افزودنی خوراکیست که مصارف بسیار زیادی در صنعت مواد غذایی، دارویی و آرایشی دارد. یکی از کارها..

پروتئین ایزوله سویا

پروتئین ایزوله سویا
SHANDONG YUXIN BIO

فروش پروتئین ایزوله سویا Scentsپروتئین ایزوله سویاپروتئین سویا پروتئینی است که از سویا جدا شده است. سویا خرد شده و خشک شده به سه نوع محصولات پروتئینی ..

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

شرکت های تامین کننده

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تامین آنلاین می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.