معرفی انواع دستگاه دوخت

معرفی انواع دستگاه دوخت 163

امروزه با توجه به تمایل افراد به ایجاد کسب و کارهای خانگی و صنعتی  به خصوص در حوزه صنایع غذایی، بسته بندی جزو مهم ترین دغدغه های کسب و کار می باشد. یکی از ساده روش ها که هزینه پایینی دارد و کار با آن بسیار ساده است، استفاده از انواع دستگاه دوخت پلاستیک می باشد. 

از دستگاه دوخت پلاستیک در واحد های تولیدی کوچک، فروشگاه ها، رستوران ، هایپر مارکت ها و فروشگاه ها زنجیره ای و .. استفاده می گردد.

دستگاه دوخت پلاستیک دستی :

دستگاه دوخت دستی دارای دو مدل ساده و کاتر دار می باشد. دستگاه دوخت دستی ساده تنها عمل دوخت را انجام می دهد اما دستگاه دوخت دستی کاتر دار علاوه بر دوخت توسط کاتر میانی هر کیسه را برش هم می زند. این دستگاه معمولا مجهز به تایمر بوده و از سایز کوچک تا حدود 100 سانتیمتر موجود می باشد. با توجه به عملکرد ساده این دستگاه معمولا با توجه به قیمت پایین و ساده بودن دستگاه از مصارف خانگی تا کارگاهی بسته به تیراژ تولید مورد استفاده قرار میگیرد.

مشاهده لیست انواع ماشین آلات دوخت و سیلینگ


دستگاه دوخت پلاستیک دستی


دستگاه دوخت پدالی : 

دستگاه دوخت پلاستیک پدالی دارای دو نوع دوخت پدالی ساده و دوخت پدالی صنعتی می باشد..این دستگاه دوخت پدالی به علت تکنولوژی الکتریکی که دارد زمان دوخت را در مقاسه با دستگاه دوخت دستی کاهش میدهد.

 دستگاه دوخت پدالی جهت دوخت و بسته بندی  کیسه های پلاستیکی از مواد مختلف(سلفون، ترسبافون، متالایز، لمینت، فویل های آلومینیومی و…) مناسب می باشد.
سری ساده ی دستگاه های دوخت پدالی هم به دو صورت تک محور و دو محور هستند که استحکام دو محور آن بالاتر می باشد. توسط این دستگاه میتوان بسته هایی با طول بالاتر را دوخت زد و در کنار عملکرد ساده آن میتوانید گزینه مفزون به صرفه ای جهت کارهای صنعتی و نیمه صنعتی باشد.


دستگاه دوخت پدالی

دستگاه دوخت ریلی :

دستگاه دوخت ریلی شامل دو دسته می باشد. دستگاه دوخت ریلی عمودی و دستگاه دوخت ریلی افقی. این دستگاه برای انواع فیلم های پلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرد و در صورت سفارش مشتری امکان نصب تاریخ زن هم بر روی دستگاه وجود دارد. این دستگاه دوخت ریلی قابلیت تنظیم  درجه حرارت  و سرعت را به اپراتور میدهد و برای تیراژ بالا بسیار مناسب است.

در زیر انواع دستگاه های دوخت ریلی معرفی شده است:

دوخت ریلی رومیزی (افقی)

دوخت ریلی عمودی (دو منظوره)

دوخت ریلی با پایه (ایستاده)

دوخت ریلی دمنده

دوخت ریلی مکنده

دوخت ریلی تزریق گاز

دوخت ریلی صنعتی

سرعت کار با دستگاه  دوخت ریلی بسیار بالا میباشد و کار با آن ساده است. بهتر آن است که قبل از استفاده اجازه دهید چند دقیقه ای دستگاه گرم شود تا با کیفیت بتوانید بسته بندی کنید.

دستگاه دوخت ریلی


تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تامین آنلاین می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.

عضویت در تلگرام