ماشین سازی فراز صنعت
  • ماشین سازی فراز صنعت

  • شرکت فراز صنعت تولید کننده خط تولید دستگاه های پر کن و درب بند


    فراز صنعت در سال 1387 در راستای ارائه خدمات تخصصی در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات بسته بندی و فیلرهای مایعات رقیق و غلیظ فعالیت خود را آغاز کرده است و از آن زمان تاکنون به طور مستمر در عرصه رشد و فعالیت کشور فعال بوده است.

    فراز صنعت همیشه از ارزش های خود که ارائه دستگاه های باکیفیت - محصولات جدید و متنوع با سرویس دهی و خدمات مطلوب است : رضایت مشتریان خود را جلب نماید و اکنون دستگاه های این شرکت در اقصی نقاط کشور عزیزمان در حال کار می باشد. این واحد علاوه بر ارائه خدمات به هموطنان عزیزمان در داخل کشور توانسته در خارج از کشور در بعد صادرات هم موفق باشد و با بازارهای خارجی رقابت کند به نحوی که در حال حاضر دستگاه های این واحد در کشورهایی همچون افعانستان و عراق و پاکستان و ارمنستان مشغول به کار است.فراز صنعت تمامی تلاش خود را در این سالها برای کسب رضایت مشتری انجام داده و توانسته با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب بهترین دستگاه ها را به بازار عرضه کند.

مجموعه ماشین آلات شرکت: ماشین سازی فراز صنعت

هد دربند

Iran
هد دربند

هد دربند از هد دربند ماشین سازی فراز صنعت در کارگاههای کوچک برای بسته بندی می توان استفاده کرد بر روی این درب بند هد مخصوص درب قرار می گیرد و با..

شیرینگ لیبل تونلی

Iran
شیرینگ لیبل تونلی

شیرینگ لیبل تونلیدستگاه شیرینگ لیبل تونلی  ماشین سازی فراز صنعت دارای ریلهای قابل تنظیم برای بطری در سایز های متفاوت می باشد.مشخصات دستگاه شامل: ..

شیرینگ پک تونلی نیمه اتومات

Iran
شیرینگ پک تونلی نیمه اتومات

شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتدر دستگاه شیرینگ پک تونلی نیمه اتومات  ماشین سازی فراز صنعت قرار دادن بسته داخل شوتر با دست صورت می گیرد و بعد از فرما..

شیرینگ پک تونلی تمام اتومات

Iran
شیرینگ پک تونلی تمام اتومات

شیرینگ پک تونلی تمام اتوماتدستگاه شیرینگ پک تمام اتومات ماشین سازی فراز صنعت جهت بسته بندی کالاهایی که تعداد مشخص آن مانند 3*2 در بسته بندی قرار میگیر..

دستگاه شیرینگ پک

Iran
دستگاه شیرینگ پک

دستگاه شیرینگ پکدستگاه شیرینگ پک ماشین سازی فراز صنعت ساخته شده برای بسته بندی محصولات کوچک در مصارف خانگی یا شرکت های کوچک  - این دستگاه ساخته ..

شیرینگ اتومات کفی دار

Iran
شیرینگ اتومات کفی دار

شیرینگ اتومات کفی دارمشخصات فنی وزن: 150گرم جنس بدنه: تمام فلز ابعاد: 50*62*80..

شیرینگ اتومات ۳ لاین

Iran
شیرینگ اتومات ۳ لاین

شیرینگ اتومات ۳ لایندستگاه شیرینگ اتومات سه لاین ماشین سازی فراز صنعت یک دستگاه تمام اتومات می باشد که بدون دخالت دست تمام کارهای ممکن را انجام می دهد..

دستگاه شستشوی شیشه با بخار و خشک کن

Iran
دستگاه شستشوی شیشه با بخار و خشک کن

دستگاه شستشوی شیشه با بخار و خشک کندستگاه های شست و شو با بخار ماشین سازی فراز صنعت  مناسب برای نظافت شیشه ، بدون آسیب زدن آلودگی ها را از روی آن..

دستگاه رنده

Iran
دستگاه رنده

دستگاه رنده دستگاه رنده ماشین سازی فراز صنعت در کارخانه های تولید مربا و واحد های پرورش دام جهت خرد کردن و رنده کردن انواع محصولات از جمله سیب،هویچ،چغ..

دستگاه پرکن مایعات غلیظ در ظروف جار

Iran
دستگاه پرکن مایعات غلیظ در ظروف جار

دستگاه پرکن مایعات غلیظ در ظروف جاردر دستگاه پر کن ماشین سازی فراز صنعت  ظروف جار بطری یا شیشه با دست گذاشته می شود و دیگر عملیات پر کردن و در بگ..

دستگاه پرکن خطی سیلندی

Iran
دستگاه پرکن خطی سیلندی

دستگاه پرکن خطی سیلندیدستگاه پرکن مایعات خطی سیلندی ماشین سازی فراز صنعت جهت پرکردن مایعات غلیظ درون ظروف شیشه ای در ابعاد و اشکال مختلف طراحی شده است..

جت پرینتر

Iran
جت پرینتر

جت پرینترجت پرینتر ها نوعی از پرینتر های چایی هستند که برای چاپ بارکد، تاریخ و غیره بر روی سطوح مختلف مانند کارتن ، شیشه و غیره استفاده می شوند. به ..

پرکن و دربند شیر

Iran
پرکن و دربند شیر

پرکن و دربند شیر در دستگاه پر کن شیر پلی اتیلن,بطری گذاری با دست صورت می گیرد وسایر عملیات ها شامل,فویل گذار,سیلکن,درب گذار,دربند و ردیف کردن از دستگ..

پرکن نیمه اتومات مایعات غلیظ

Iran
پرکن نیمه اتومات مایعات غلیظ

پرکن نیمه اتومات مایعات غلیظدر دستگاه پرکن مایعات غلیظ ماشین سازی فراز صنعت، قرار دادن ظروف در دستگاه با دست یا از طریق ریل زمینی صورت می گیرد وسایر ع..

پرکن مایعات ۱۲نازل

Iran
پرکن مایعات ۱۲نازل

پرکن مایعات ۱۲نازل در دستگاه پرکن مایعات ماشین سازی فراز صنعت، بطری گذاری با دست صورت می گیرد و دیگر عملیات پرکن،دربند و انتقال بطری بر روی نوار به ص..

نمایش 1 تا 15 از 18 (2 صفحه)

شرکت های تامین کننده

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تامین آنلاین می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.

عضویت در تلگرام