استیلا
  • استیلا

  • شرکت ایجاد کاران، استیلا شرکت ایجادکاران در سال ۱۳۷۰ تاسیس گردید و از سال ۱۳۸۲ با احداث کارخانه ای در شهرک صنعتی سپهر با نام تجاري استيلا فعالیت خود را در زمینه طراحي و توليد ماشین آلات مواد غذایی متمرکز ساخت. از امکانات این شرکت می توان به موارد ذیل اشاره کرد : دفتر مرکزی واقع در تهران ، کارخانه با زمینی به مساحت ۲۰۰۰ مترمربع/ سالن تولید به مساحت ۱۴۰۰ مترمربع ، با ۲۰۰ آمپر توان برق / ماشین آلات (تراش، فرز، نورد، پرس هیدرولیک و ضربه ای، گیوتین اتوماتیک ، خم اتوماتیک ، جوش ، آرگون ، Co2 و …) بخش ریخته گری / واحد R&D (تحقیق و توسعه) / واحد نقشه کشي  صنعتي  و سیستم برق اضطراری. شرح خدمات شرکت استیلا : تولید ماشین آلات بسته بندی و قطعه بندی مرغ - طراح و سازنده انواع نقاله های زمینی و هوایی - خطوط فرآوری و بسته بندی مرغ - سالن تولید مدرن با تجهیزات هایژنیک

مجموعه محصولات شرکت: استیلا

شش کش مرغ

Iran
شش کش مرغ

وکیوم شش کش PO-VH این دستگاه به منظور پاکسازی قطعات مرغ از احشاء باقیمانده درلاشه طراحی شده است به طریقي که لوله ی قابل انعطاف و مکنده دستگاه، توسط ..

نقاله بسته بندی کیسه ای قطعات مرغ

Iran
نقاله بسته بندی کیسه ای قطعات مرغ

نقاله بسته بندی کیسه ای قطعات مرغ این نوار نقاله، پس از قطعه بندی یا بی استخوان کردن مرغ قطعات در صورتی که نیاز به بسته بندی بشقابی نباشد در کیسه ه..

نقاله بسته بندی بشقابی

Iran
نقاله بسته بندی بشقابی

نقاله بسته بندی بشقابی این دستگاه از دو نقاله متصل به هم تشکیل شده است که محصول پس از شستشو و آبچک روی نقاله زیرین که طول بیشتری دارد منتقل می شود در ..

نقاله شستشوی اولیه لاشه مرغ PO-CW1

Iran
نقاله شستشوی اولیه لاشه مرغ PO-CW1

نقاله شستشوی اولیه لاشه مرغ PO-CW1 این دستگاه دارای پایه های مخروطی شکل متصل به نوار استیل نقاله می باشد ومرغ روی آنها قرار گرفته سپس داخل محوطه شستشو..

نقاله بی استخوان کردن نیمه اتوماتیک PO-CW5

Iran
نقاله بی استخوان کردن نیمه اتوماتیک PO-CW5

نقاله بی استخوان کردن نیمه اتوماتیک PO-CW5 این دستگاه برای سهولت فرآیند بی استخوان کردن مرغ طراحی شده است که دارای مخروطی های تفلونی نصب شده روی نوار ..

نقاله عمل آوری و قصابی مرغ PO-CW2

Iran
نقاله عمل آوری و قصابی مرغ PO-CW2

نقاله عمل آوری و قصابی مرغ PO-CW2 این دستگاه دارای یک نقاله اصلی است که در طرفین آن تعدادی استندهای تفلونی برای قصابی یا قطعه بندی مرغ قرار دارد.تعداد..

تسمه نقاله مدولار CMM1

Iran
تسمه نقاله مدولار CMM1

تسمه نقاله مدولار CMM1 این تسمه نقاله ترکیبی از چند نقاله مختلف است که به منظور عمل آوری و فرآوری محصول متناسب با خط تولید و نیاز مشتری طراحی گردیده ا..

تسمه نقاله گردشی S (اسپیرال) CMR2

Iran
تسمه نقاله گردشی S (اسپیرال) CMR2

تسمه نقاله گردشی S (اسپیرال) CMR2 از این نقاله جهت جابجایی در مسیرهای غیر مستقیم که مانعی در مسیر باشد استفاده می شود. در نقاله های S دو طبقه همین عمل..

تسمه نقاله گردشی نود درجه

Iran
تسمه نقاله گردشی نود درجه

تسمه نقاله گردشی (اسپیرال) L (نود درجه) CMR1 از این نقاله جهت جابجایی در مسیرهای غیر مستقیم استفاده می شود.در نقاله های L دو طبقه همین عمل جابجایی در ..

تسمه نقاله مدولار GMS3

Iran
تسمه نقاله مدولار GMS3

تسمه نقاله مدولار GMS3 این تسمه نقاله دارای مخزن استیل جهت دپوی مواد اولیه یا محصول نیمه فرآوری شده است که با هربار شروع به کار دستگاه مقداری از محصول..

تسمه نقاله مدولار شیبدار CMAS

Iran
تسمه نقاله مدولار شیبدار  CMAS

تسمه نقاله مدولار شیبدار یک مرحله ای CMAS2 از این نقاله به منظور جابجایی در ارتفاع استفاده می شود و محصول با کمک اسلت های نوار در سطح شیبدار به ارتفاع..

تسمه نقاله مدولار مسطح GMF2

Iran
تسمه نقاله مدولار مسطح  GMF2

تسمه نقاله مدولار مسطح با فن دمنده GMF2 از این نقاله به منظور کنترل و بازبینی و خشک یا خنک کردن محصول استفاده می گردد...

تسمه نقاله مدولار مسطح

Iran
تسمه نقاله مدولار مسطح

تسمه نقاله مدولار مسطح GMF1 از این نوار نقاله برای موارد ذیل استفاده می گردد: ۱-انتقال کالا در سطح افقی بین دو نقطه سالن تولید2-آبچکان یا خشک کردن محص..

نقاله بسته بندی مرغ

Iran
نقاله بسته بندی مرغ

نقاله بسته بندی مرغ نقاله بسته بندی مرغ جزء تجهیزات ماشین آلات بسته بندی صنایع غذایی از شرکت استیلا میباشد. این نقاله جهت بسته بندی مرغ پس از خط..

تسمه نقاله مدولار با نوار CMF4

Iran
تسمه نقاله مدولار با نوار CMF4

تسمه نقاله مدولار با نوار CMF4 از این نقاله معمولا در صنایع کنسرو و آشامیدنی ها در نقاط مختلف خط تولید استفاده می شود...

نمایش 1 تا 15 از 122 (9 صفحه)

شرکت های تامین کننده

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تامین آنلاین می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.

عضویت در تلگرام