ماشین سازی آرتا زیتون
  • ماشین سازی آرتا زیتون

  • شرکت ماشین سازی آرتا زیتون، واقع در شهرستان طارم و در 90 کیلومتری شهر زنجان قرار دارد . این شرکت با اختراع و نوآوری دستگاه های صنعتی توانسته است سهم بسزایی در عرصه تولید ملی و اقتصاد کشاورزی کشور داشته باشد.

    با رشد صنعت فرآوری زیتون در کشور و احساس نیاز به ساخت و تولید ماشین آلات مرتبط با فراوری زیتون مدیریت این شرکت را برآن داشت که علاوه بر بومی سازی و ارتقای کیفیت ساخت ماشین آلات خارجی، برای رفع نیاز صنعتگران عرصه محصول زیتون و همچنین صنعتی سازی روش های سنتی، شروع به طراحی و ساخت دستگاههایی جدید وارد عمل شود.

    بنابر این در شرایط سخت محاصره اقتصادی توانست با دانش مهندسین داخلی علاوه بر بومی سازی ماشین آلات خارجی موجود، برای اولین بار درجهان دستگاه هایی نظیر: دستگاه سرتینگ زیتون، زیتون شکن و دستگاه هسته گیر زیتون با راندمان بالا را اختراع نماید.

مجموعه ماشین آلات شرکت: ماشین سازی آرتا زیتون

دانسیمتر

دانسیمتر

دانسیمتردانسیمتر مکمل عمل هسته گیری توسط دستگاه هسته گیر میباشد و بعنوان نوعی غربال استفاده میگردد. این دستگاه با عمل سرکولیزاسیون محلول آب و نمک, ..

دستگاه زیتون شکن

Iran
دستگاه زیتون شکن

دستگاه زیتون شکن:دستگاه زیتون شکن با تیغه های مخصوص زیتون را به حالت شکسته در می آورد که بسیار سریعتر و دقیقتر از روش سنتی شکستن زیتون این کار را انجا..

دستگاه اسلایسر زیتون

Iran
دستگاه اسلایسر زیتون

دستگاه اسلایسر زیتوناسلایس کردن زیتون با دستگاه بهترین و سریعترین روش جهت حلقه حلقه کردن زیتون برای فرآورده های دیگر میباشد. تیغه های فلزی این ستگا..

دستگاه دم گیر زیتون

Iran
دستگاه دم گیر زیتون

دستگاه دم گیر زیتون:عمل دستگاه دم گیر زیتون توسط 22 غلطکت شیاردار که در خلاف جهت همدیگر میچرخند انجام میگیرد. سطح با جابجا شدن و ویبره شدن همه میوه..

دستگاه سورتر زیتون

Iran
دستگاه سورتر زیتون

دستگاه سورتر زیتون:دستگاه سورتر زیتون به منظور یکسان سازی میوه ها و جداسازی شاخه، برگ و شن استفاده میشود. نوارهای تعبیه شده بر روی دستگاه، با حر..

بالابر

Iran
بالابر

دستگاه بالابر:دستگاه بالابر یا حامل زیتون، این دستگاه به منظور تسهیل در انتقال محصول به مخزن دستگاه های دیگر بکار گرفته میشود...

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

شرکت های تامین کننده

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تامین آنلاین می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.

عضویت در تلگرام