وان شستشوی قارچ

وان شستشوی قارچ

وان شستشوی قارچ کاربرد : ذخیره و شستشوی قارچ در خط تولید کنسرو مشخصات فنی : جنس : استیل ابعاد : طول 1 متر × عرض 1 متر × ارتفاع 80 سانتی متر توان مصرفی : 1.2 کیلو وات ظرفیت : 1 تن در ساعت دارای دستگاه حباب ساز جهت شستشوی بهتر قارچ..

دستگاه شستشو سبزی و میوه

دستگاه شستشو سبزی و میوه

دستگاه شستشو و بلانچر SSN 1006 دستگاه شستشو و بلانچر میوه جات و سبزیجات موارد استفاده: مخصوص شستشو و بلانچ میوه جات و سبزیجاتمشخصات فنی: عملکرد: الکترومکانیک ظرفیت تولید: 500 الی1000 کیلوگرم در ساعت شماره تماس واحد فروش: 09124848159 کافی ..

شستشو و خشک کن

 شستشو و خشک کن

دستگاه شستشو و خشک کن Leafy vegetable این خط شستشو و خشک کن سبزیجات شامل: - کمربند حمل و نقل نوع TB - وزن تسمه نوع WB - واشر Pulstar 100 - کمربند حمل و نقل نوع TB..

واشر Pulstar

واشر Pulstar

واشر Pulstar واشر Pulstar از طریق یک سیستم تزریق هوا امکان تمیزکاری کامل بدون آسیب رساندن به محصول را فراهم می آورد. میزان تزریق هوا می تواند به طور مداوم تنظیم شود. محصول از درون واشرحمل می شود و زمان ماندگاری محصول در واشر را می توان با دقت کن..

واشر TBW

 واشر TBW

دستگاه واشر TBW دستگاه واشر TBW دارای حرکت چرخشی است که باعث میشود عملیات شستشو با دقت انجام شود. سرعت متغیر چرخش شستشوی محصولات را بهینه می سازد. دستگاه واشر TBW مصرف آب را کاهش میدهد و به آسانی قابل تمیز کردن میباشد. واشرتوسط یک سیستم الکتر..

واشر TW

واشر TW

دستگاه واشرTW دستگاه واشر TW می تواند برای شستشوی محصولاتی مانند سیب زمینی، هویج و دیگر گیاهان ریشه ای استفاده شود. قسمت اصلی دستگاه از یک محفظه شستشو افقی تشکیل شده است. محصولها با تماسی که بین آنها ایجاد میشود شسته میشوند. برای انجام فراین..

واشر سبزیجات SW

واشر سبزیجات SW

دستگاه واشر سبزیجات SW دستگاه واشر سبزیجات SW برای شستن سبزیجات طراحی شده است. عمل چرخش و نیروی آب را می توان به طور جداگانه از طریق دریچه های دستی و نازل های تنظیم کرد تا عملیات شستشوی مناسب و زمان دلخواه تولید را تضمین کند...

شستشوی سبزی

شستشوی سبزی

دستگاه شستشوی سبزیمشخصات دستگاه شستشو سبزیجات : جنس بدنه از استیل ضد خش نگیر می باشد. دارای تائید وزارت بهداشت و درمان جمهوری اسلامی ایران می باشد. برق مورد نیاز این دستگاه برق شهری ۲۲۰ ولت است یا بر اساس درخواست مشتری ۳۸۰ ولت برق صنعتی می..

نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)
ماشین سازی آرتا زیتون
شرکت بازرگانی تدبیر
بهساز دستگاه پایتخت

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تامین آنلاین می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.