لبنیات و نوشیدنی
ماشین آلات بستنی

سپراتور خامه

specialtaminonline
سپراتور خامه

سپراتور سپراتور از گروه خط تولید و فرایند ماشین آلات صنایع غذایی از شرکت شیردستگاه میباشد.دستگاه خامه گیر یا همان سپراتور وسیله ای است برای تفکیک و جداسازی چربی از شیر. خامه گیر شرکت شیر دستگاه دارای ویژگی های زیر می باشد:- خود شور- تم..

دیکانتر روغن زیتون

دیکانتر روغن زیتون

دیکانتر روغن زیتوناین دکانتر روغن در بخش جداسازی سوسپانسیون جامد یا مایع یا مایع مایع استفاده می شود. این دستگاه شامل یک کاسه استوانه ای  است که با سرعت بالا چرخانده می شود، یک اسکرول چرخش در همان محور با سرعت کمی متفاوتمشخصات فنی:ظرفیت: تا 20 ت..

جداساز - دی کانتر

جداساز  - دی کانتر

مشخصات فنی: جنس کاسه: فولاد ضد زنگجنس بدنه: فولاد ضد زنگAISI  316نوع گیربکس: Sumitomo CYCLOجنس قاب: فولاد کربنی St37پنل کنترل:Siemens ET200S: PLCنرم افزار: Siemens Simatic Manager Step 7 V5.5صفحه نمایش: Siemens 6 " KTP 600 Colour DPعرض، طول، ارت..

باکتوفیوژ

باکتوفیوژ

باکتوفیوژباکتوفیوژ : سپراتور یا جداساز باکتری ازشیر و مایعات ، که باعث کاهش بار میکروبی محصول میشود . این دستگاه با استفاده از روش سانترفیوژ به جداسازی میکروبها  ، باکتریها و بعضی از ضایعات درون شیر خام میپردازد.مشخصات فنی:ظرفیت: تا 5000 (لیتر /..

سپراتور تسمه ای

سپراتور تسمه ای

سپراتور تسمه ای سپراتور تسمه ای : استفاده از آخرین و بروز ترین روش سیستم انتقال قدرت و حرکت . این دستگاه با استفاده از سیستم تسمه بجای گیرباکس توانسته مصرف انژری و زمانهای تعمیر و نگهداری را کاهش دهد. فروش این سپراتور همراه با یکسال خدمات پس از فروش ..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)
ماشین سازی آرتا زیتون
شرکت بازرگانی تدبیر
بهساز دستگاه پایتخت

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تامین آنلاین می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.