قوانین سایت


 

تامین آنلاین:

وب سایت تامین آنلاین، یک نمایشگاه مجازی و آنلاین معرفی ماشین آلات و تامین کنندگان صنایع غذایی است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند و تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاكم بر کشور را محترم میشمارد و خود را موظف به پیروی از آنها میداند.

تماس و پیگیری:

کاربران می توانند از طریق شماره تلفن اعلام شده بر روی سایت و یا ایمیل info@taminonline.com  و همچنین اکانت تامین آنلاین در شبکه های مجازی با تیم تامین آنلاین  در تماس باشند و چنانچه نیاز به راهنمایی و یا استفاده از خدمات بخشهای مختلف داشتند به  واحد مربوطه اعلام کنند و از امکانات سایت بهره مند شوند.

 

مسئولیت ها:

تامین آنلاین به عنوان یک وب سایت نمایشگاهی وظیفه معرفی و ارتباط بین تامین کنندگان و خریداران بخش های مختلف صنعت غذا را برعهده دارد در قبال صحت و درستی محتوا، فعالیتها یا عدم فعالیتها، و آگهی هایی که کاربران در سایت قرار داده اند، هیچ مسئولیتی ندارد.

تمام تلاش این مجموعه ایجاد یک فضای شفاف و رقابتی در بین تامین کنندگان و حذف واسطه های این بازار است ، در این مسیر امکانات وب سایت تامین آنلاین و امکانات مقایسه ای موجود به کاربران امکان هر چه بهتر و کاراتر شدن این بازار ار محیا می کند.

تمام محتواهای تجاری و فنی قرارداده شده روی سایت با مسئولیت مسقتیم فرد / شرکت وارد کننده اطلاعات است  و تامین آنلاین کنترلی بر صدق گفتار، کیفیت ، استاندارد و درستی یا قانونی بودن مواردی که در آگهی به آنها اشاره شده، و واقعیت یا صحت مضامین یا آگهی های کاربران نداشته و مسئولیت بررسی و تحقیق راجع به آنها با خود کاربران است. این سایت صرفاً محلی برای درج اطلاعات  است.

در واقع در این وب سایت، ثبت کننده اطلاعات، شخصا مالک مطالب ارائه شده محسوب می شود و این سایت نسبت به اطلاعات ارائه شده هیچگونه مسئولیتی را به عهده نخواهدگرفت. هرگونه سوءاستفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی دیگران پیگرد قانونی دارد و آگهی دهنده مسئول آن تلقی شده و تامین آنلاین در این موردهیچ گونه مسئولیتی ندارد.

 ما حفاظت از حریم شخصی کاربران را به عنوان یک اصل اجتماعی مهم به حساب می آوریم

 

شرایط ثبت محتوا:

تلاش تامین آنلاین، نشر آگهیها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمیتواند صحت آگهیها را تضمین نماید و هیچگونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهیها برعهده

نمیگیردبههمین دلیل تقاضا می شود به دلیل حساسیت موضوع سوالات به دقت و کامل پاسخ داده شود و در بخش توضیحات، اطلاعات تکمیلی که در راستای شفافیت

هرچهبیشترشرایط محصول نوشته شود تا مخاطبین اطلاعات صحیح در دسترس داشته باشند.

 

شرایط تصاویر ضمیمه :

پیشنهاد میکنیم همواره از تصاویر واقعی، باکیفیت و مرتبط با کالا یا خدمتی که ارائه مینمایید، استفاده کنید؛ اندازهٔ تصویر میبایست حداقل ۶۰۰*۶۰۰ و حجم آن حداکثر ۱۰

مگابایت باشد. چنانچه یک یا چند بند از موارد زیر برای تصویر آگهی شما صدق کند، تصویر تأیید نمیشود:

 

·        تصویر بیش از حد کوچک یا بیکیفیت،

·        تصویر غیر واقعی،

·        تصویر دارای کادری سیاه (یا سایر رنگها)،

·        مغایرت محتوای تصویر با شرایط عرف جامعه و یا قوانین جمهوری اسلامی،

·        استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی

·        تصویری که به آگهی مرتبط نباشد،

·        بیش از ۲۰٪ از محتوایِ تصویر آگهی شامل متن باشد،

·        در تصویر آگهی عبارتهای تبلیغاتی یا واژههایی مانند: حراج و … نوشته شده باشد،

·        تصاویری که دارای شماره تماس، ایمیل یا آدرس سایت باشند

 

شرایط ثبت فیلم :

فیلم ها در تامین آنلاین باید ترجیحا در سایز 460*640 باشد و با فرمت mp4  در سایت ثبت شوند. فیلم باید مرتبط با نحوه عملکرد ماشین آلات و شرایط دستگاه باشد که حتی می تواند با استفاده از دوربین تلفن همراه ضبط شده باشد.

زمان فیلم حدود 1 دقیقه باید باشد و حجم آن حداکثر  20 مگابایت باشد.  تا حد امکان سعی نمایید فیلم ضبط شده لرزش محسوس نداشته باشد. لازم به ذکر است جهت همخوانی و یکسان سازی محتوای سایت از سمت تیم تامین آنلاین کلیه محتواهای تصویری در قالب و فرمت سایت قرار داده شده و ادیت می شوند.

 

 

تبلیغات در تامین آنلاین :

جهت ارتباط و اطلاع دقیق از تعرفه تبلیغات شامل انواع اسلایدر و بنر که به صورت اختصاصی طراحی می شود و همین طور نمایش ویژه محصولات ، ایمیل مارکتینگ و انواع به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی می توانید از طریق ایمیل تامین آنلاین با بخش تبلیغات در ارتباط باشید.    Ad@taminonline.com

 

این سایت ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خود را مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید.

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تامین آنلاین می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.

عضویت در تلگرام