قائن سرشک
  • قائن سرشک

  • باتوجه به اينكه مركز عمده توليد زرشك و زعفران دردنيا شهرستان قائنات بوده هدف اين شركت بسته بندي اين نوع محصولات باروشهاي نوين بسته بندي وفن آوري آنها جهت حفظ كيفيت وافزايش طول عمر نگهداري اين محصولات مي باشد ودراين راستاعلاوه بر بکارگیری از روشهاي نوين بسته بندي با استفاده ازماشين آلات پيشرفته و شرايط كاملا"بهداشتي اقدام به توليد انواع فرآورده هاي زرشك نموده كه درحال حاضرشربت و مربا و نکتار آن دردست توليد می باشد.

    همچنین توليد ساير فرآورده ها نظير مارمالاد ، پودر ، سس ، كمپوت ، لواشك ، رب وكنسانتره زرشك دردست مطالعه و اخذ مجوزهاي مربوطه مي باشد تا ضمن حمایت از کشاورزان زحمتکش ، موجبات اشتغالزایی در این منطقه کم برخوردار نیز فراهم گردد.

مجموعه محصولات شرکت: قائن سرشک

آب آلبالو خالص

Iran
آب آلبالو خالص

آب آلبالو خالصاین محصول دارای خواص گوناگونی از جمله کاهش بیماریهای قلبی و عروقی می باشد. از دیگر خواص درمانی آن می توان به اشتها آور بودن و کمک به زیب..

آب انار خالص

Iran
آب انار خالص

آب انار خالصآب انار خالص دارای خواص درمانی گوناگونی از جمله کمک به درمان بیماریهای قلبی عروقی می باشد. از دیگر خواص آن می توان به خونساز بودن و جلوگیر..

آب زرشک خالص

Iran
آب زرشک خالص

آب زرشک خالصزرشک دارای خواص متعددی می باشد که از مهمترین آنها می توان به تقویت کننده قلب و کبد اشاره کرد. همچنین می توان از آن به عنوان از بین برنده چ..

آلو خورشتی

Iran
آلو خورشتی

آلو خورشتیآلو خورشتی  دارای خواص گوناگونی از جمله ضد باکتری ، ضد ویروس ، کاهش دهنده کلسترول خون ، ملین ، سرشار از ویتامین های A ، B و C می باشد.ت..

سویا

Iran
سویا

سویاسویا حاوی پروتئین، ایزوفلاون و فیبر بوده که برای سلامتی مفید می باشد.  همچنین طی تحقیقات صورت گرفته بر روی مصرف آن محققان به این نتیجه رسیده ..

جو پرک

Iran
جو پرک

جو پرکجو پرک سرشار از فسفر ، آهن و کلسیم بوده و بدلیل  تثبیت کلسیم، برای کودکان مفید و ضروری می باشد. علاوه بر فسفر، کلسیم، آهن و پتاسیم به میزان..

زرشک پفکی

Iran
زرشک پفکی

زرشک پفکیزرشک دارای خواص متعددی می باشد که از مهمترین آنها می توان به تقویت کننده قلب و کبد اشاره کرد. همچنین می توان از آن به عنوان از بین برنده چربی..

لیمو عمانی

Iran
لیمو عمانی

لیمو عمانیلیمو سرشار از ویتامین C است. همچنین برای جلوگیری از سرطان و بیماری های قلبی مفید می باشد.تعداد 30 عدد در کارتن..

انجیر خشک شیرازی

Iran
انجیر خشک شیرازی

انجیر خشک شیرازیانجیر خشک یک ملین خوب به شمار می آید و در آن ویتامین های A و B و C فراوان یافت می شود. همچنین خیس شده آن در رفع یبوست مفید است.تعداد 2..

کشمش پلویی

Iran
کشمش پلویی

کشمش پلوییکشمش نرم کننده خوبی برای ریه ها می باشد و سرشار از آهن، ید، فسفر و پتاسیم می باشد.تعداد 12 عدد در کارتن..

شربت زرشک

Iran
شربت زرشک

شربت زرشکزرشک دارای خواص متعددی می باشد که از مهمترین آنها می توان به تقویت کننده قلب و کبد اشاره کرد. همچنین می توان از آن به عنوان از بین برنده چربی..

خرما زاهدی

Iran
خرما زاهدی

خرما زاهدیخرما بدلیل وجود ویتامین B1 در خود مانع بروز ورم های مفصلی می شود. همچنین بواسطه منیزیم موجود در خود برای کلیه ها مفید است.تعداد 14 عدد در بس..

شربت انار

Iran
شربت انار

شربت انارشربت انار دارای خواص درمانی گوناگونی از جمله کمک به درمان بیماریهای قلبی عروقی می باشد. از دیگر خواص آن می توان به خونساز بودن و جلوگیری از چ..

شربت آلبالو

Iran
شربت آلبالو

شربت آلبالوشربت آلبالو دارای خواص گوناگونی از جمله کاهش بیماریهای قلبی و عروقی می باشد. از دیگر خواص درمانی آن می توان به اشتها آور بودن و کمک به..

نکتار زرشک

Iran
نکتار زرشک

نکتار زرشکزرشک دارای خواص متعددی می باشد که از مهمترین آنها می توان به تقویت کننده قلب و کبد اشاره کرد. همچنین می توان از آن به عنوان از بین برنده چرب..

نمایش 1 تا 15 از 17 (2 صفحه)

شرکت های تامین کننده

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تامین آنلاین می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.

عضویت در تلگرام