شرکت کوشش کاران
  • شرکت کوشش کاران

  • در دنیای امروز برای رشد و توسعه در صنعت، نیاز به بهره برداری از کلیه عوامل از جمله گردآوری پیشرفته ترین تجهیزات و فن آوری روز و دانش فنی به همراه متخصصان و مدیریت حرفه ای می باشد. در این راستا ما نیز بر آن شدیم تا در راه توسعه و پیشرفت صنعت کشور عزیزمان ایران و در جهت خود کفایی هر چه بیشتر، تمام توان خویش را به کار گیریم و با تلاش و پشتکار پرسنل متعهد و توانمندمان و با استفاده از دانش و فن آوری روز دنیا در راه تولید دستگاه های بسته بندی در زمینه مواد غذایی و دارویی گام برداریم. ماشین ردیف کن بطری ماشینهای دربندی ماشینهای برچسب زن و ده ها دستگاه دیگر شرکت کوشش کاران در آغاز کار با چهار نفر پرسنل و با طراحی و ساخت یک نمونه دستگاه پرکن برای مایعات غلیظ نظیر مربا، عسل و مایونز وارد بازار تولید گردید. در ابتدا به علت اینکه این ماشین ایرانی بود و برای اولین بار در کشور چنین دستگاهی ساخته می شد جلب اعتماد مشتریان بسیار مشکل بود ولی به دلیل طراحی فوق العاده، کارای بالا و ظرفیت بسیار مناسب با نیازهای آن زمان به سرعت و درمدت کوتاهی بازار بسیار خوبی پیدا کرد بطوریکه توانست مورد اعتماد اکثر کارخانه های صنایع غذایی واقع شود و امروزه توانسته است با توسعه بخش طراحی و تولید، علاوه بر افزایش سطح تولید خود به 40 نوع دستگاه، سهم بیش از 70% بازار ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی در ایران را به خود تخصیص دهد.

مجموعه ماشین آلات شرکت: شرکت کوشش کاران

دستگاه تری بلوک

Iran
دستگاه تری بلوک

دستگاه تری بلوکبسته بندی قوطی  - کنتری بلوک کوشش کاران - دست دوم پرکن و بسته بندی قوطی هنوز از گارانتی دستگاه باقیمانده است بسیار تمیز و کم ..

خط تولید و بسته بندی رب گوجه فرنگی

Iran
دست دوم
خط تولید و بسته بندی رب گوجه فرنگی

خط تولید و بسته بندی رب گوجه فرنگی خط کامل تولید و بسته بندی رب بخش تغلیظ: شتشو و سرت و کرشر و پیش پز و صافی توربو- نو تولید کانتینیوس 200 تن -دس..

برچسب زن

Iran
برچسب زن

ماشین برچسب زن مدل OPP-LB 330-3 کاربرد: برچسب زدن روی ظروف استوانه ای از جنس پلاستیک (PET و پلی اتیلن و …) شیشه ای و فلزی(قوطی) چسب مصرفی: در ..

پرکن 24 نازله -تحت خلاء

Iran
پرکن 24 نازله -تحت خلاء

پرکن 24 نازله -تحت خلاءمدل HVF 24/720 ماشین دارای 24 نازل مخصوص تحت خلاء می باشد. مجموعه ستاره و مقسم های دستگاه طبق ظرف نمونه ساخته می شود و برای..

ماشین تری بلوک

Iran
ماشین تری بلوک

ماشین تری بلوک مدل TB-ISO 24/32/8 این ماشین مجموعه ای از سه دستگاه (شستشو با 24 فک، پرکن با 32 نازل و دربندی با 8 هد مخصوص دربهای پلاستیکی) بر روی ..

شیرینگ پک ردیف کن دار

Iran
شیرینگ پک ردیف کن دار

دستگاه شیرینگ پک ردیف کن دار (بدون سینی کارتنی) این دستگاه دارای یک سیستم ردیف کن پنوماتیکی می باشد که بدون نیاز به کارگر بصورت اتوماتیک بطریها را..

ماشین اینترمیکس

Iran
ماشین اینترمیکس

ماشین اینترمیکس مدل V-INMX 12000 کاربرد: مخلوط کردن دو نوع مایع غلیظ و رقیق به نسبت دلخواه و تزریق گاز به محصول (نوشابه های گازدار). مشخصات: ت..

ماشین ردیف کن بطری

Iran
ماشین ردیف کن بطری

ماشین ردیف کن بطری (آنسکرامبلر) مدل BU 1920 کاربرد: ردیف کن بطریهای پلاستیکی (PET، پلی اتیلن) در خطوط بسته بندی نوشابه، دوغ، آب معدنی، روغن مایع،..

ماشین پرکن روتاری-گراویتی

Iran
ماشین پرکن روتاری-گراویتی

ماشین پرکن روتاری مدل GF 24/720 کاربرد: پرکردن مایعات رقیق بدون گاز از قبیل: روغن، آب، آب میوه، دوغ، عرقیات و … در بطریهای PET از سایز 100 الی 150..

دستگاه دربندی روتاری 6 هد

Iran
دستگاه دربندی روتاری 6 هد

دستگاه دربندی روتاری 6 هددستگاه دارای 6 هد دربندی مخصوص دربهای 28 میلی متری پلاستیکی یا فلزی می باشد. دستگاه دارای یک سورت اتوماتیک می باشد که دربها ..

نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)

شرکت های تامین کننده

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تامین آنلاین می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.

عضویت در تلگرام