کامجد
  • کامجد

مجموعه محصولات شرکت: کامجد

دستگاه روغن کشی پرس سرد

Iran
دستگاه روغن کشی پرس سرد

دستگاه روغن کشی پرس سرداین دستگاه روغن کشی  ساخت شرکت کامجد  میباشد و در دو مدل اتومات (SCA-450) و ساده (SCM-450) با توجه به مشخصات فن..

روغن کنجد

Iran
روغن کنجد

روغن کنجدروغن کنجد بابو کامجد مزه طبیعی روغن را برای شما به ارمغان می آورد. این روغن مناسب سرخ کردنی و سالاد می باشد.روغن کنجد کامجد دارای پروانه سیب ..

روغن زیتون

Iran
روغن زیتون

روغن زیتونروغن زیتون کامجد مزه طبیعی روغن را برای شما به ارمغان می آورد. این روغن مناسب سرخ کردنی و سالاد می باشد.روغن زیتون جزو روغن های مغذی و از قا..

روغن هسته انگور

Iran
روغن هسته انگور

روغن هسته انگورروغن هسته انگور یک روغن بسیار خاص برای افراد خاص هست که به سلامت خود اهمیت زیادی می دهند. روغن هسته انگور کامجد دارای پروانه سیب سلامت..

روغن سیاهدانه

Iran
روغن سیاهدانه

روغن سیاهدانهروغن سیاه دانه، روغنی است که به راحتی از طریق فشرده‌سازی دانه‌های این گیاه به دست می‌آید و در طب سنتی ایرانی، از این روغن در درمان بسیاری..

روغن نارگیل

Iran
روغن نارگیل

روغن نارگیلروغن نارگیل فواید بسیاری برای سلامتی ما دارد، این در حالی است که مضرات آن تقریبا صفر است و مصرف آن هیچ جنبه منفی ندارد. روغن نارگیل سرشار ا..

روغن آفتابگردان

Iran
روغن آفتابگردان

روغن آفتابگردانروغن آفتابگردان طبیعی یکی از بهترین و سالم ترین روغن‌های خوراکی است این روغن به دلیل تحمل بالای حرارت و اکسید نشدن سریع ، مناسب مصارف س..

ارده سنتی بدون قند

Iran
ارده سنتی بدون قند

ارده سنتی سوپر ممتاز (بدون قند) ارده مایع غلیظی است که از کنجد پوست کنده بریان آسیاب شده که روغن جدا نشده باشد بدست می آید. ارده به تنهایی یک ماده غ..

حلوا ارده سنتی

Iran
حلوا ارده سنتی

حلوا ارده سنتیحلوا ارده سنتی پایه تولید حلوا ارده، ارده یا همان کنجد آسیاب شده است که بسیار مقوی و البته پر کالری است. مهم ترین ویژگی حلوا ارده روغن ..

کرم کنجد

Iran
کرم کنجد

کرم کنجد کرم کنجد که به نام های ارده شکلاتی و کرم ارده نیز معروف است از مخلوط ارده با ترکیباتی شبیه به شکلات طی فرآیندی مشخص با همراه داشتن مغز های گ..

دستگاه روغن گیری

Iran
دستگاه روغن گیری

دستگاه روغن گیری دستگاه روغن گیری 630 در دو مدل اتومات (SCA-630) و ساده (SCM-630) ساخت شرکت کامجد می باشد.این دستگاه مناسب کسب و کارهای زود بازده صنع..

دستگاه روغن گیری

Iran
دستگاه روغن گیری

دستگاه روغن گیریدستگاه روغن گیری 2000 در دو مدل اتومات (CLA-2000) و ساده (CLI-2000) ساخت شرکت کامجد می باشد. این دستگاه روغن گیری مناسب جهت کارگاه ها ..

نمایش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

شرکت های تامین کننده

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تامین آنلاین می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.

عضویت در تلگرام