شرکت نوآوران ماشین
  • شرکت نوآوران ماشین

  • نخستین روز تاکنون بر آن بوده‌ایم که با ضمانت محصولات خود و ارایه راهنمایی‌های علمی و تجربی، برای دستیابی به نتیجه مطلوب با مشتریان همراه باشیم و در این راستا کوشیدیم تا با بهره‌گیری از تجهیزات روز دنیا و همچنین گسترش و تولید و واحد تحقیق و توسعه حامیان قوی‌تری برای مشتریانمان باشیم.

    شرکت نوآوران ماشین در سال ۱۳۹۴ در استان البرز به بهره‌برداری رسید و از ابتدای راه اندازی همواره طرح توسعه کمی و کیفی شرکت مدنظر بوده و در دستور کار این شرکت قرار داشته است. شرکت نوآوران ماشین اولین شرکت سازنده خطوط پاستیل در ایران بوده به نوبه خود سهمی در خود کفایی کشور عزیزمان داشته و جزو افتخارات این شرکت خدمتگذار می‌باشد. در حال حاضر محصولات تولید شده در شرکت نوآوران ماشین بر اساس استانداردهای مدیریت کیفیت ISO-9000 و ISO-9002 و مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی ۳۲۰۰۳ / ۰۰۲/۹۰۰۳ مدیریت زیست محیطی و ۳۰۰۰۳ می‌باشد.

    شرکت نوآوران ماشین با توجه به تنوع ماشین‌آلات خود توانایی تولید بر اساس استانداردهای ملی و بین‌المللی با کیفیت و کارایی بالا و در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با پشتیبانی و خدمات پس از فروش ویژه را دارد و با برخورداری از پرسنل متخصص و مجرب و آگاه و با تجربه و با دانش بالا که به یاری هم، مجموعه را به سوی اهداف متعالی خود یعنی رضایت مشتریان و حفظ کیفیت محصول پیش می‌برند. دراین شرکت مشتریان دارای ارزشی والا بوده و از ترکیبی کامل ازخدمات شامل محصولات کیفی، تحقیق و توسعه خلاق، تجربه ملی و بین‌المللی و تحویل قابل اطمینان دستگاه برخوردارند. این امر از طریق رویکردی مبتنی بر خدمات‌رسانی که در تمام فرایندهای درونی و بیرونی شرکت است پشتیبانی می‌گردد.

مجموعه ماشین آلات شرکت: شرکت نوآوران ماشین

دستگاه بسته بندی حبوبات وخشکبار

Iran
دستگاه بسته بندی حبوبات وخشکبار

دستگاه بسته بندی حبوبات وخشکبارشرکت نواوران ماشین تولید کننده انواع ماشین الات موادغذایی وبسته بندی در ایران..

دستگاه بوجاری حبوبات

Iran
دستگاه بوجاری حبوبات

دستگاه بوجاری حبوباتبوجاری حبوباتشرکت نوآوران ماشین طراح و سازنده دستگاه سرند برقی جهت جداسازی محصولات در صنایع مختلف مانند جداسازی در صنایع بسته بند..

دستگاه بسته بندی خشکبار

Iran
دستگاه بسته بندی خشکبار

دستگاه بسته بندی خشکباردستگاه بسته بندی حبوباتدستگاه بسته بندی حبوبات را می توان بسته به جنس حبوبات و وزن بسته مورد نظر تفکیک کرد.از دستگاه های که منا..

دستگاه سبزی خرد کن صنعتی

Iran
دستگاه سبزی خرد کن صنعتی

دستگاه سبزی خرد کن صنعتیدستگاه سبزی خردکن صنعتی شرکت نو‌آوران ماشین تولیدکننده انواع سبزی خردکن‌های صنعتی با ظرفیت تولیدی مختلف از ۳۰۰ کیلو الی ۱ تن د..

دستگاه آبگیر سبزی

Iran
دستگاه آبگیر سبزی

دستگاه آبگیر سبزیدستگاه آبگیر سانتریفیوژدستگاه آبگیر سبزی یا آبگیر سانتریفیوژ آخرین مرحله در خط شستشوی اتوماتیک سبزیجات است. وظیفه اصلی دستگاه آبگیر س..

دستگاه بسته بندی دوتوزین

Iran
دستگاه بسته بندی دوتوزین

دستگاه بسته بندی دوتوزینبسته بندی مواد گرانولیشرکت نوآوران ماشین سازنده دستگاه بسته بندی دوتوزین اتوماتیک با سیستم PLC ، مانیتور لمسی با منو فارسی، سی..

دستگاه بسته بندی حجمی

Iran
دستگاه بسته بندی حجمی

دستگاه بسته بندی حجمیبسته بندی نمک دستگاه بسته بندی حجمی با سیستم مکانیکی و براساس حجم محصول مورد نظر اقدام به بسته بندی موادی همچون حبوبات، شکر ..

دستگاه پولیش حبوبات

Iran
دستگاه پولیش حبوبات

دستگاه پولیش حبوباتدستگاه پولیش حبوبات شرکت نواوران ماشین تولید کننده دستگاه پولیش حبوبات است. کار این دستگاه همانطور که از نام آن پیداست پولیش و زدود..

دستگاه نوارنقاله دستچین

Iran
دستگاه نوارنقاله دستچین

دستگاه نوارنقاله دستچیننوار نقاله بازرسیدستگاه نقاله دستچین نواری است که با سرعتی ثابت محصولات را از روبروی بازبین عبور داده و بازبین با بررسی محصولا..

دستگاه لیبل شیرینگ

Iran
دستگاه لیبل شیرینگ

دستگاه لیبل شیرینگتونل شیرینگدستگاه لیبل شیرینگ شرکت نوآوران ماشین تولیدکننده دستگاه لیبل شیرینگ است. این دستگاه به دلیل سبک ساختاری، میتواند در صنایع..

دستگاه شیرینگ پک

Iran
دستگاه شیرینگ پک

دستگاه شیرینگ پکدستگاه شیرینگ پک شرکت نوآوران ماشین تولیدکننده دستگاه شیرینگ پک تونلی است. این دستگاه به دلیل سبک ساختاری، میتواند در صنایع مختلفی در ..

دستگاه کیسه پرکن

Iran
دستگاه کیسه پرکن

دستگاه کیسه پرکندستگاه کارتن پرکندستگاه کیسه پرکن گرانولیدستگاه کیسه پرکن ، کارتن پر کن ۲ دو توزین شرکت نوآوران ماشین سازنده دستگاه کیس..

دستگاه تفت آجیل وخشکبار

Iran
دستگاه تفت آجیل وخشکبار

دستگاه تفت آجیل و خشکباردستگاه برشته کن آجیلدستگاه تفت آجیل وخشکبار شرکت نوآوران ماشین تولید تفت و شورکن و بو دادن آجیل وخشکبار مناسب جهت تولید انواع ..

دستگاه بسته بندی ادویه

Iran
دستگاه بسته بندی ادویه

دستگاه بسته بندی پودریدستگاه بسته بندی ادویهشرکت نوآوران ماشین تولید کننده دستگاه بسته‌ بندی پودری است. این دستگاه توانایی بسته بندی انواع مواد پودری ..

دستگاه بسته بندی چهارتوزین

Iran
دستگاه بسته بندی چهارتوزین

دستگاه بسته بندی چهارتوزینشرکت نوآوران ماشین تولید کننده دستگاه بسته بندی چهار توزین دیجیتالی با سیستم PLC ، مانیتور لمسی با منو فارسی، سیستم عیب یاب..

نمایش 1 تا 15 از 18 (2 صفحه)

شرکت های تامین کننده

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تامین آنلاین می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.

عضویت در تلگرام