شرکت ماشین سازی عباسی
  • شرکت ماشین سازی عباسی

  • کارخانه تولیدی صنعتی عباسی با سال ها اندوخته علمی و صنعتی در سال 1368 (1989) فعالیت خود را توسط برادران عباسی در زمینه ساخت سپراتورهای مواد غذایی و صنعتی شروع نمود. و در سال 1370 (1991) جهت رسمیت دادن به تحقیقات و تولیدات آزمایشی، گواهی فعالیت از وزارت صنایع سنگین وقت را دریافت و در سال 1372 (1993) افتخار عضویت در جامعه مخترعین و مبتکرین ایران را کسب نمود.  با توجه به عنایت خداوند منان و توفیق در ساخت سپراتورهای مواد غذایی و صنعتی با ظرفیت 500 و 1000، 2000 و 4000 لیتری با کیفیت بسیار بالا و تجهیز کامل کارخانه به بهترین ماشین آلات ساخت و تولید و بکارگیری تخصص های عالی در سال 1374 (1995) از وزارت صنایع پروانه بهره برداری را اخذ نمود و با توجه به نیاز جامعه به دستگاه های مواد غذایی طرح توسعه کارخانه در دستور کار قرار گرفت و پس از کسب مجوز های لازم، دستگاه های پرکن لیوانی، کیسه ای یک لیتری و پنج لیتری، پرکن دبه، بن بن، پرکن پنیر UF، پنیر ویلس و دستگاه فرم-فیل-سیل به تولیدات این شرکت اضافه گردید.

مجموعه محصولات شرکت: شرکت ماشین سازی عباسی

فرم فیل سیل

Iran
فرم  فیل  سیل

دستگاه فرم فیل سیلدستگاه فرم فیل سیل مناسب جهت بسته بندی آب، دوغ، کره تک نفره پنیر تک نفره، مربای تک نفره و.. جنس: تمام استیل برق مورد نیاز : 3..

پرکن لیوانی 3 نازل

Iran
پرکن لیوانی 3 نازل

پرکن لیوانی 3 نازلسیستم ثقلی مناسب جهت بسته بندی شیر، دوغ، آب و کلیه مایعات رقیق. سیستم پیستونی مناسب جهت بسته بندی شیر، دوغ، آب، ماست موسیر و چکیده و..

پرکن کیسه ای یک لیتری یک نازل

Iran
پرکن کیسه ای یک لیتری یک نازل

پرکن کیسه ای یک لیتری یک نازلمناسب جهت بسته بندی، شیر، دوغ و آب و ... در فیلم های P.E مجهز به: سیستم PLC برای کنترل کلیه عملیات دستگاه و اپراتوری آس..

پرکن و بسته بندی لیوانی

Iran
دست دوم
پرکن و بسته بندی لیوانی

پرکن و بسته بندی لیوانیپرکن و بسته بندی لیوانی عباسی دارای مشخصات زیر می باشد:سایز 95 و 125 مخصوص لبنیات و مایعات دست دوم- بسیار کم کارکردآماده ت..

پرکن کیسه توزین دار

Iran
دست دوم
پرکن کیسه توزین دار

پرکن کیسه توزین داردستگاه پرکن کیسه عباسیدست دوم- سالممخصوص لبنیات، دوغ، شیرنصب و راه اندازی دستگاه بر عهده فروشنده قیمت 20 میلیون تومانبرای هماه..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

شرکت های تامین کننده

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تامین آنلاین می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.

عضویت در تلگرام