شرکت سیدل، یک شگفتی در صنعت بسته بندی نوشیدنی

 شرکت سیدل، یک شگفتی در صنعت بسته بندی نوشیدنی 1633

شرکت سیدل 35 سال قبل نخستین خط بسته بندی نوشیدنی را راه اندازی کرد. هم اکنون این شرکت به عنوان برند پیشرو در خصوص تولید مواد نوشیدنی با بهره گیری از ماشین آلات صنایع غذایی می باشد. این شرکت با استفاده از ماشین آلات بسته بندی نوین، فعالیت چشمگیری دارد. سیدل، ایجاد زیر مجموعه های متعدد، خط تولید غذایی پیشرفته و بهره گیری از تجهیزات صنایع غذایی را به بهترین نحو به انجام رسانده است.

این شرکت در نقاط مختلف جهان از قبیل آسیا، آمریکای شمالی و آمریکای لاتین موفقیت های درخشانی را کسب نموده است. سیدل، الگو و معیاری برای سایر شرکت های معتبر محسوب می شود. این شرکت از بزرگترین تولیدکنندگان مواد غذایی بوده که از ماشین آلات صنایع غذایی  به نحو احسن بهره می گیرد. خطوط تولید غذایی این شرکت نیز بی نظیر می باشد.


سیدل و pet در صنعت تجهیزات بسته بندی

شرکت سیدل که در سال 1980 تأسیس شده اولین ابتکار خود را با تولید بسته بندی های بسیار منعطف برای نوشیدنی های گاز دار ارائه نموده است. این شرکت در استفاده از ماشین آلات صنایع غذایی پیشرو محسوب می شود. پیشینه استفاده ازpet به عنوان یک ماده قابل بازیافت و سازگار با طبیعت در بسته بندی نوشیدنی به سال ها پیش از این بر می گردد. ناگفته نماند که روند استفاده از این مواد با کمک ماشین آلات صنایع غذایی و در خط تولید غذایی آن به صورت گسترده ای ادامه دارد.


سال 2014 این شرکت با بهره گیری از تکنولوژیهای سرعت بالا توانست ظرفیت ماشین آلات بسته بندی خود را به 134 هزار پک (بطر درساعت) در خطوط بسته بندی آب نوشیدنی افزایش دهد.  این رکورد در نوع خود و در سطح تجهیزات صنایع غذایی و یا تجهیزات بسته بندی بی نظیر است. رکورد سیدل 40 برابر بیشتر از زمانی بود که در سال 1980 در یک ساعت توسط ماشین آلات بسته بندی انجام شده بود. خط تولید غذایی این شرکت نیز از هر نظر مثال زدنی است.


سیدل و نوآوری
سیدل، توانسته است پله های ترقی را یکی پس از دیگری به کمک نوسازی ماشین آلات صنایع غذایی طی کند. پیشرفت های این شرکت در زمینه بسته بندی نوشیدنی و خط تولید غذایی قابل تحسین است.

نوآوری در ماشین آلات بسته بندی

شرکت سیدل با استفاده از فناوری های موجود مانع اتلاف مواد و محتویات بطری ها با درجات دقت و حساسیت بالا در پر کردن بطری ها می باشد. بهره گیری از تجهیزات صنایع غذایی پیشرفته و ماشین آلات بسته بندی نوشیدنی، کاهش ضایعات و هدردهی هزینه و انرژی را نیز در پی دارد.

در طول سالیان گذشته فن آوری برچسب گذاری بر روی بطری ها نیز پیشرفت شایانی نموده است. تجهیزات بسته بندی مدرن و ماشین آلات صنایع غذایی طرح های زیبایی را در لیبل زدن مورد استفاده قرار داده که در نوع خود بی نظیر است. تحقیقات نشان داده که با دقت بالای ماشین آلات بسته بندی در خط تولید غذایی یک برچسب جدید جایگزین دو برچسب قدیمی شده و  سرعت  آن در مراحل بسته بندی نوشیدنی 16 درصد افزایش یافته است.

البته نباید از نقش صنعت و نوآوری و کارشناسان خبره طراحی  غافل بود. تجهیزات صنایع غذایی پیشرفته، مدیران، متخصصین فنی و خلاق در تجهیزات بسته بندی نقش بسزائی دارند.


سیدل و تعهد

نیکلاس بلیج، معاون اجرایی روابط عمومی شرکت سیدل می گوید که با وجود پیشرفت هایی که در زمینه تجهیزات بسته بندی، تجهیزات صنایع غذایی و بسته بندی نوشیدنی صورت گرفته همچنان اهداف اصلی تولید ادامه دارد. کلید واژه های تولید را می توان کاهش هزینه ها، کاهش در مصرف انرژی، مواد اولیه و کاهش هزینه کل عنوان کرد.

ماشین آلات بسته بندی

فعالیت های سیدل از سال 1980 تا کنون همچنان ادامه داشته و به نوگرایی و طراحی خلاقانه تعهد و التزام دارد. بطری pet  در خط تولید غذایی و نیز در صنعت بسته بندی نوشیدنی از اهمیتی انکار ناپذیری برخوردار است. تمرکز شرکت سیدل همچنان بر استفاده بهینه از ماشین آلات صنایع غذایی و نیز کاربرد تکنولوژی و تجهیزات صنایع غذایی در خدمت طرح های خلاقانه است. به عنوان مثال  وزن بطری های این شرکت از بدو تاسیس تاکنون حدود 70 درصد کاهش پیدا کرده که در طول عمر این صنعت بی سابقه است.


بطری های
این شرکت همچنان توسط ماشین آلات بسته بندی مورد استفاده قرار گرفته و کیفیت بی نظیر خود را توسط تجهیزات بسته بندی پیشرفته حفظ کرده اند. در طول 35 سال گذشته بالطبع  بر تجارب سیدل افزوده شده است.  ماشین آلات بسته بندی نیز به روز شده و این شرکت با تقاضاهای بی شماری در سطح جهانی برای بطری های petبرخوردار است.

علت استفاده از pet به عوامل زیادی از قبیل وزن کم، قابلیت حمل آسان، حفظ کیفیت و طعم آن مربوط می شود. نقش تجهیزات صنایع غذایی را هم نباید دست کم گرفت.


به سوی آینده با سیدل

اهداف بزرگی چون زندگی سالمتر، نیاز به بسته بندی مواد با کیفیت، توجه به نیازهای  روبه رشد و گسترش شهر نشینی غیر قابل انکار است. مطمئناٌ سیدل با کمک ماشین آلات بسته بندی مدرن،  تجهیزات بسته بندی و نیز ماشین آلات صنایع غذایی پیشرفته در آینده نیز نقشی اساسی در این زمینه ایفا خواهد نمود.


تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تامین آنلاین می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.

عضویت در تلگرام