سومین نمایشگاه بین المللی و تخصصی محصولات پروتئینی و صنایع وابسته برگزار می شود

سومین نمایشگاه بین المللی و تخصصی محصولات پروتئینی و صنایع وابسته برگزار می شود 208

سومین نمایشگاه بین المللی و تخصصی محصولات پروتئینی و صنایع وابسته در تاریخ ۲۸ آبان لغایت ۱ آذر در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.


به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی (اگروفودنیوز)، مدیر اجرایی سومین نمایشگاه بین المللی Meatex از برگزاری سومین دوره این نمایشگاه در سالن های ۸ و ۹ نمایشگاه بین المللی تهران در تاریخ ۲۸ آبان لغایت ۱ آذر  بعنوان تنها نمایشگاه تخصصی و بین المللی گوشت،فرآورده های گوشتی و صنایع وابسته در خاورمیانه خبر داد و گفت : این نمایشگاه در سه بخش محصولات ، صنعت و تجهیزات فروش برگزار می شود

هرمز مهبد افزود :محصولات خام و فراورده های گوشت قرمز،سفید و فرآوری شده حلال گروه کالایی در بخش محصولات می باشد و در بخش صنعت  نیز کلیه تجهیزات و ماشین آلاتی که از لحظه ذبح دام تا لحظه ای که فرآورده های فرآوری شده در انبار هستند، در این نمایشگاه قابل ارائه می باشند .

وی ادامه داد: کلیه تجهیزاتی که در سوپر های گوشت و قصابی ها به کار می روند را گروه کالایی تجهیزات فروش نامید که قابل ارائه و نمایش درسومین نمایشگاه Meatex هستند.

مدیر اجرایی سومین  نمایشگاه بین المللی و تخصصی محصولات پروتئینی و صنایع وابسته علت عدم برگزاری نمایشگاه در سال گذشته  را تحریم های یکجانبه ایالات متحده امریکا ذکر کرد و گفت با اینکه سال گذشته شرکتهای زیادی از خارج و داخل کشور فضای بیش از ۶۰۰۰ متر مربع را ثبت نام کردند ولی خبر این تحریمهای دوباره  باعث ریزش ثبت نام کنندگان  بین المللی شد و ما نیز به این نتیجه رسیدیم که برگزاری نمایشگاه در سال ۹۷ کار عاقلانه ای نیست ، مهبد ادامه داد به هر حال ما باید با این شرایط کنار بیائیم و برای همین در سال ۹۸ با تغییراتی که ایجاد کردیم دنبال بازارهای جدیدی از کشورهای آسیای میانه،روسیه و اروپای شرقی هستیم

مهبد افزود : در نمایشگاه امسال همانند دو دوره گذشته کارگاههای آموزشی و برنامه های جانبی برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده است .

مدیراجرابی نمایشگاه Meatex گفت : این نمایشگاه توسط هلدینگ پارس فراسو و با حمایت معنوی سازمان دامپزشکی کشور، انجمن صنایع فراورده های گوشتی ایران،انجمن واردکنندگان فرآورده های خام دامی ، کانون انجمن های صنفی صنایع غذایی انجمن تولیدکنندگان افزودنیهای صنایع غذایی ، اتاق بازرگانی صنایع ایران و آلمان، اتحادیه صنف دارندگان رستوران و سلف و سرویس های تهران ، اتحادیه تولید و تجارت آبزیان ایران و اتحادیه مرکزی تعاونی های کشاورزی ماهیان سردآبی کشور برگزار می شود .

مهبد افزود : نمایشگاه Meatex  کانادا در سال ۲۰۲۰ در تورنتو برگزار خواهد شد به همچنین در سال ۲۰۲۱ در یکی از کشورهای آفریقایی Meatex آفریقا برگزار خواهدشد و در نهایت در سال۲۰۲۲ نیز Meatex  استرالیا را برگزا خواهیم کرد و در آینده این نمایشگاه در سال در چهار کشور که یکی از آنها کشورمان است برگزار می شود . وی علت اینکه این نمایشگاه در اروپا برگزار نمی شود را برگزاری نمایشگاه IFA در آلمان عنوان کرد.

مدیر اجرایی نمایشگاه Meatex ثبت نام در این نمایشگاه را آنلاین و با استفاده ازوب سایت رسمی این نمایشگاه عنوان کرد و هزینه های ثبت نام را نسبت به سه سال گذشته بدون تغییر اعلام کرد .

گفتنی است دومین نمایشگاه بین المللی Meatex با 64 شرکت داخلی و 37 شرکت خارجی از 15 کشور با وسعت 6 هزار و 195 متر مربع برگزار شد که بالغ بر 703 نفر از بازدیدکنندگان بین المللی از 27 کشور خارجی و 11 هزار بازدیدکننده داخلی از این نمایشگاه بازدید کردند.

 


منبع: اگروفود نیوز

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تامین آنلاین می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.

عضویت در تلگرام