سردسیر
 • سردسیر

 • صنعت بستنی سازی در ایران با قدمتی طولانی، توسط خانوادة بیت اللهی پایه گذاری شده است .   سه نسل تجربه همراه با پشتکار و خلاقیت در کار موجب شده تا کارخانه سردسیر توسط حسین بیت اللهی در سال 1354 در تهران تأسیس شود و امروزه به عنوان معظم ترین و پیشروترین کارخانه سازنده ماشین آلات تولید انواع بستنی و بسته بندی در ایران و خاورمیانه معرفی گردد .

   کارخانه سردسیر از همان ابتدای کار با درک این مفهوم که کیفیت همه چیز نیست ، ولی هر چیزی بدون کیفیت ، هیچ است سعی نموده تا نیازهای حال و آینده مشتری را با تحلیل و فرآیندهای مورد نیاز برای دستیابی به محصول مورد قبول مشتریان فراهم سازد به طوری که موفق به اخذ گواهینامه استاندارد مدیریت کیفیت ISO9001 گردیده است و همچنین در تلاش است تا در آینده نزدیک موفق به اخذ گواهینامه استاندارد محصول CE گردد . 

  سردسیر کارخانه ای تخصصی می باشد که به امر طراحی و ساخت ماشین آلات تولید بستنی پرداخته است . کارخانه سردسیر دارای تجارب وسیعی در ایجاد سیستم های پیشرفته تولید بستنی به طور بهداشتی با بازده بالا و سوددهی مناسب می باشد . 

  برنامه تولید سردسیر شامل مجموعه کاملی از ماشین آلات تولید بستنی به شرح زیر است :   دستگاه های اتوماتیک تولید بستنی فانتزی و چوبی ، ماشین های بسته بندی ، فریزرهای یکسره ، ماشین های پرکن، تونل های انجماد . 

  کارخانه سردسیر از همان ابتدای تأسیس به توسعه و تحقق به عنوان فاکتوری اساسی جهت رشد خود داشته است و هرساله منابع قابل توجهی جهت ساخت ماشین آلات جدید به منظور تحقق بخشیدن به ایده ها و اهداف مشتریان خود صرف می نماید . طراحی و ساخت انواع ماشین آلات و تجهیزات ساخت بستنی، بسته بندی و سرماسازی از مجموعه خدمات کارخانه سردسیر می باشد.

 • تهران - جاده شهریار به اشتهارد - شهرک صنعتی صفادشت - کوچه یکم غربی - پلاک 108
 • http://www.sardsir.com/
 • info@sardsir.com
 • 02165437910

مجموعه ماشین آلات تولیدی شرکت: سردسیر

فریزر بستنی ساز

فریزر بستنی ساز
سردسیر

فریزر بستنی سازفریزر بستنی ساخت شرکت سردسیر، سازنده ماشین آلات بستنی و سیستم های برودتی دارای مشخصات فنی زیر می باشد :Continuous Freezer ماشین تمام ا..

نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

شرکت های تامین کننده

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تامین آنلاین می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.