سردسیر
 • سردسیر

 • صنعت بستنی سازی در ایران با قدمتی طولانی، توسط خانوادة بیت اللهی پایه گذاری شده است .

  سه نسل تجربه همراه با پشتکار و خلاقیت در کار موجب شده تا کارخانه سردسیر توسط حسین بیت اللهی در سال 1354 در تهران تأسیس شود و امروزه به عنوان معظم ترین و پیشروترین کارخانه سازنده ماشین آلات تولید انواع بستنی و بسته بندی در ایران و خاورمیانه معرفی گردد . 

  کارخانه سردسیر از همان ابتدای کار با درک این مفهوم که کیفیت همه چیز نیست ، ولی هر چیزی بدون کیفیت ، هیچ است سعی نموده تا نیازهای حال و آینده مشتری را با تحلیل و فرآیندهای مورد نیاز برای دستیابی به محصول مورد قبول مشتریان فراهم سازد به طوری که موفق به اخذ گواهینامه استاندارد مدیریت کیفیت ISO9001 گردیده است و همچنین در تلاش است تا در آینده نزدیک موفق به اخذ گواهینامه استاندارد محصول CE گردد .  

  سردسیر کارخانه ای تخصصی می باشد که به امر طراحی و ساخت ماشین آلات تولید بستنی پرداخته است . 

  کارخانه سردسیر دارای تجارب وسیعی در ایجاد سیستم های پیشرفته تولید بستنی به طور بهداشتی با بازده بالا و سوددهی مناسب می باشد . 

  برنامه تولید سردسیر شامل مجموعه کاملی از ماشین آلات تولید بستنی به شرح زیر است : 

  دستگاه های اتوماتیک تولید بستنی فانتزی و چوبی ، ماشین های بسته بندی ، فریزرهای یکسره ، ماشین های پرکن، تونل های انجماد . 

  کارخانه سردسیر از همان ابتدای تأسیس به توسعه و تحقق به عنوان فاکتوری اساسی جهت رشد خود داشته است و هرساله منابع قابل توجهی جهت ساخت ماشین آلات جدید به منظور تحقق بخشیدن به ایده ها و اهداف مشتریان خود صرف می نماید . 

مجموعه ماشین آلات شرکت: سردسیر

دستگاه تولید و بسته بندی بستنی ساندویچی

Iran
دستگاه تولید و بسته بندی بستنی ساندویچی

دستگاه تولید و بسته بندی بستنی ساندویچیدستگاه تولید و بسته بندی بستنی ساندویچی قابل تنظیم برای ابعاد و شکل های مختلف نان بستنی..

مخلوط کن بستنی

Iran
مخلوط کن بستنی

مخلوط کن بستنیدستگاه مخلوط کن بستنی ساخت شرکت سردسیر دارای مشخصات زیر می باشد:دستگاه مخلوط کن بستنی جهت مخلوط کردن  انواع خلا..

بستنی شکلی، چوبی، ساندویچی

Iran
بستنی شکلی، چوبی، ساندویچی

بستنی شکلی، چوبی، ساندویچیدستگاه تولید بستنیشکلی، چوبی، ساندویچی ساخت شرکت سردسیر دارای مشخصات فنی زیر می باشد:مجهز به تونل انجماد سری تنظیم سریع برای..

پرکن بستنی لیوانی

Iran
پرکن بستنی لیوانی

پرکن بستنی لیوانیدستگاه پرکن بستنیدستگاه پرکن بستنی لیوانی قابل تنظیم برای سایزهای مختلف،  درب گذار به صورت کاغذی و سیل با المنتدستگاه های پرکن..

دستگاه تولید بستنی چوبی

Iran
دستگاه تولید بستنی چوبی

دستگاه تولید بستنی چوبیدستگاه تولید بستنی اسپیرالدستگاه تولید بستنی چوبی و اسپیرال ساخت شرکت سردسیر دارای مشخصات فنی زیر می باشد:ظرفیت تولید 8 الی 12 ..

فریزر بستنی ساز

Iran
فریزر بستنی ساز

فریزر بستنی سازفریزر بستنی ساخت شرکت سردسیر، سازنده ماشین آلات بستنی و سیستم های برودتی دارای مشخصات فنی زیر می باشد :Continuous Freezer ماشین تمام ا..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

شرکت های تامین کننده

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تامین آنلاین می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.

عضویت در تلگرام