مجموعه محصولات شرکت: زرين بهكار سيس

اسید سیتریک

Iran
اسید سیتریک

اسید سیتریکاسید سیتریک یا جوهر لیمو به صورت پودر کریستال سفید رنگ است و جزء پرکاربردترین محصولات در صنایع غذایی می باشد. اسید سیتریک در نوشابه سا..

سدیم پیرو فسفات

Iran
سدیم پیرو فسفات

سدیم پیرو فسفاتسدیم اسید پیروفسفات به شماره E 450   شرکت زرین بهکار سیس  با شکل ظاهری پودری سفید رنگ است که کاربردهای مختلفی در صنایع غ..

بی کربنات سدیم

Iran
بی کربنات سدیم

بی کربنات سدیمبی کربنات سدیم یا جوش شیرین  در تولید انواع بکینگ پودر استفاده می شود. در فرآورده های غلات بویژه کیک. نان و بیسکوییت برای بهبو..

بی کربنات آمونیوم

Iran
بی کربنات آمونیوم

بی کربنات آمونیومبی کربنات آمونیوم یا آمونیاک خشک  شرکت زرین بهکار سیس در صنایع پخت کاربرد دارد.تسهیل کننده کار با خمیر و نیز عامل ورآمدن خمیر با..

سدیم بنزوات

Iran
سدیم بنزوات

سدیم بنزوات بنزوات سدیم  سدیم بنزوات به عنوان نگهدارنده در مواد غذایی استفاده می شود و در مرباها. ترشیجات. سس ها و ژله کاربرد..

گلیسیرید

Iran
گلیسیرید

گلیسیریدگلیسیرید مونو استئارات GMS..

لسیتین سویا

Iran
لسیتین سویا

لسیتین سویالسیتین سویا از دانه سویا بدست می آید و در محصولات پودری کیک و بیسکوییت و شکلات نیز مصرف می شود...

زانتان گام

Iran
زانتان گام

زانتان گامزانتان گام  نوعی صمغ است که دارای ویژگی های مختلف و کاربرد های متفاوت است.زانتان گام به عنوان پایدار کننده. بهبود دهنده خواص فیزیکی و ا..

گوارگام

Iran
گوارگام

گوارگامگوارگام  از دانه گوار بدست می آید و جاذب سریع آب است.کاربردهای گوارگام  شامل موارد زیر می باشد:- به عنوان امولسیفایر. استابلایزر و غل..

سوربات پتاسیم

Iran
سوربات پتاسیم

سوربات پتاسیمسوربات پتاسیم  شرکت زرین بهکار سیس یک ماده شیمیایی و ضد کپک است و به عنوان نگهدارنده در صنایع غذایی کاربرد دارد.سوربات پتاسیم د..

کربوکسی متیل سلولز

Iran
کربوکسی متیل سلولز

کربوکسی متیل سلولزکربوکسی متیل سلولز ( CMC ) در بخشهای مختلف صنایع غذایی کاربرد دارد.از جمله موارد کاربرد آن در شیرهای طعم دار. پنیرهای خامه ای و پروس..

اسید آسکوربیک

Iran
اسید آسکوربیک

اسید آسکوربیکاسید آسکوربیک یا ویتامین C دارای ارزش تغذیه ای بالایی است و در صنایع غذایی کاربردهای زیادی دارد.اسید آسکوربیک به عنوان مکمل در آشامیدنی ه..

مالتو دکسترین

Iran
مالتو دکسترین

مالتو دکسترینمالتو دکسترین به شکل پودر سفید رنگ می باشد و در صنایع غذایی کاربرد های مختلفی دارد.از جمله این کاربردها می توان به استفاده از مالتودکستری..

دانه کنجد

Iran
دانه کنجد

دانه کنجددانه کنجد سفید و قهوه ایپوست کنده و پوست داربسته بندی ۲۵ کیلوگرم..

پودر وانیل

Iran
پودر وانیل

پودر وانیلپودر وانیل به صورت پودری سفید رنگ است.  پودر وانیل کاربردهای فراوانی در صنایع غذایی داردو از آن در تهیه بستنی. کیک و نیز در شیرینی پزی ..

نمایش 1 تا 15 از 18 (2 صفحه)

شرکت های تامین کننده

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تامین آنلاین می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.

عضویت در تلگرام