درباره ما


تامین آنلاین بزرگترین نمایشگاه مجازی صنایع غذایی ، محلی برای معرفی و خرید و فروش ماشین آلات ، تجهیزات، محصولات و اقلام مصرفی صنایع غذایی می باشد.
مخاطبان ما : تامین کنندگان،  ماشین سازان، تولیدکنندگان  بین المللی صنایع غذایی و بسته بندی 


معرفی ماشین آلات، محصولات و خدمات :

ماشین سازان و تامین کنندگان فعال در حوزه صنایع غذایی می توانند به صورت رایگان ماشین آلات و محصولات خود را در سایت تامین آنلاین ثبت کرده و با استفاده از پنل  کاربری در ارتباط مستقیم و بدون واسطه با مشتریان خود باشند.

برای ثبت نام در تامین آنلاین میتوانید اینجا را کلیک کنید.


نیازمندی های صنایع غذایی:

تولیدکنندگان و صنعتگران می توانند نیازمندی ها و درخواست های خود را از طریق بخش نیازمندی ها در سایت تامین آنلاین  ثبت کرده، و به اطلاع تامین کنندگان مرتبط برسانند. همچین تامین کنندگان نیز می توانند با مراجعه به این بخش از نیازمندی ها و درخواست های موجود مطلع شوند و با مشتریان در تعامل مستقیم باشند. 

 تیم مهندسی تامین آنلاین  به منظور  دقیقتر شدن  درخواست ها و نیازمندیهای مطرح شده از طرف مشتریان ،به ارزیابی دقیق و تخصصی  آنها پرداخته و تلاش دارد بهترین گزینه را برای مخاطبین خود بیابد.


ارتباط مستقیم با مشتریان : 

در تامین آنلاین خریداران و فروشندگان در تعامل مستقیم با یکدیگر هستند و از طریق پنل کاربری و همچنین اطلاعات تماس درج شده در بخش مشخصات کاربری می توانند به راحتی یکدیگر را پیدا کرده و با هم در تماس باشند.

همچنین بخش مشاوره فنی تامین آنلاین که متشکل از تیم مهندسین صنایع غذایی و متخصصین فنی ماشین آلات هستند به مشتریان در جهت یافتن گزینه های مناسب یاری می رسانند.


تبلیغات: 

سرویس های تبلیغاتی تامین آنلاین که به منظور معرفی بیشتر و انتشار اطلاعات تامین کنندگان و ماشین سازان در حوزه صنعت غذا می باشد از قرار زیر است:  

1- تبلیغات اسلایدری و بنری 

2- تبلیغات ایمیلی 

3- نمایش ویژه ماشین آلات 

4- پکیج ویژه بازاریابی صنعتی

 

یکی از بزرگترین امتیازات سایت تامین آنلاین  ، بازخورد سریع و موثر تبلیغات  در تامین آنلاین می باشد ، زیرا با توجه به تخصصی بودن تامین آنلاین در حوزه صنایع غذایی ، عمده مخاطبین و مراجعین ما ،  مرتبط  و فعال  در صنعت غذا هستند که معمولا برای پیدا کردن تامین کنندگان مرتبط به سایت تامین آنلاین مراجعه می کنند.

برای مشاهده سایر خدمات تبلیغاتی میتوانید به این صفحه مراجعه نمایید.استخدام و کاریابی:

بخش استخدام  با هدف ایجاد فضای تخصصی  برای کارجویان و کارفرمایان ایجاد شده است و به جمع آوری و تکمیل مجموعه ای از فرصت های شغلی در صنایع غذایی پرداخته است. ایجاد فضای استخدامی کاملا مرتبط با صنعت غذا باعث کاربردی تر شدن مباحث وابسته به استخدام می شود و فرآیند جذب نیرو که نیاز به دقت و بررسی تخصصی مشاغل می باشد را تسهیل می کند. در این بخش به ایجاد شبکه ارتباطی در بین دانشجویان و صنعت گران پرداخته شده تا دانشجویان بتوانند در حین تحصیل مسیر شغلی و آینده حرفه ای خود را مشخص کنند.املاک و مستغلات :(بزودی)


بخش املاک صنعتی تامین آنلاین با یاری گرفتن از فضای دیجیتال و اطلاعات زمینهای صنعتی و کارخانجات صنایع غذایی کشور اقدام به راه اندازی بانک تخصصی کارخانجات صنایع غذایی  کشور نموده است  و  با دراختیار قرار دادن اطلاعات املاک صنعتی برای خریداران و فروشندگان، امکان ارزیابی و مقایسه تخصصی را فراهم کرده است. قابل توجه است این اطلاعات کاملا طبقه بندی شده و براساس دسته بندی های گروه های مختلف صنعت غذا قابل ارائه به مخاطبان می باشد.


 پنل کاربری : به منظور استفاده راحتتر از امکانات وب سایت یک پنل کاربری نیز برای اعضای سایت طراحی شده است ، در این بخش شما می توانید به راحتی به امکانات زیر دسترسی داشته باشید:

1- ثبت و ویرایش اطلاعات شرکت

2- ثبت  ماشین آلات ، تجهیزات و اقلام مختلف مواد غذایی

3-ثبت آگهی تبلیغاتی و گزارش گیری از بازدید های انجام شده 

4-ثبت آگهی استخدام برای کارفرمایان 

5-گزارش حساب کاربری کاتالوگ کاربری 

دانلود کاتالوگ تامین آنلاین

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تامین آنلاین می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.

عضویت در تلگرام