تجهیزات تولید
تجهیزات هایژنیک استیلا

نمایشگر توزین با پنل اس ام اس

نمایشگر توزین با پنل اس ام اس

نمایشگر توزین با پنل اس ام اسارسال لحظه ای وزن از طریق SMS کالبیره کردن دستگاه از طریق SMS ارسال وزن در بازه های زمانی قابل تعریف ارسال تغییرات وزن پس از زمان تعیین شده مناسب جهت توزین انواع مخازن و سیلو به ویژه مخازن شیر مصرف کم انرژی برق..

مخزن ذخیره آب گوجه فرنگی

مخزن ذخیره آب گوجه فرنگی

مخزن ذخیره آب گوجه فرنگیکاربرد دستگاه مخزن آب گوجه: جهت نگهداری آب گوجه قبل از تغلیظ بکار می رود . توضیح فنی : پس از جدا نمودن آّب گوجه از تفاله های آن به مخزن انتقال داده می شود مخزن نگهدارنده داری همزن می باشد تا از دوفاز شدن و ایجاد کف جل..

مخزن استیل تک جداره

مخزن استیل تک جداره

مخزن استیل تک جدارهساخت انواع مخازن استیل تک جداره نگهداری و پروسس در ظرفیت های مختلف..

مخازن حمل

مخازن حمل

مخازن حمل درانواع یک جداره و دو جداره توضیحـات محصـول مخازن یک جداره جهت حمل مایعات بدون نیاز به ثابت بودن دمای داخل تانک می باشد. و دو جداره جهت حمل مایعاتی که نیاز به ثابت بودن دمای داخلی تانک می باشد. مشخصات فنی نوع ورق مصــ رفی از ورق است..

سیلو

سیلو

سیلوموارد کاربرد: نگهداری صنایع لبنیات، آبمیوه، نوشابه و صنایع شیمیایی در حجم زیادظرفیت: 20000 تا 500000 لیتر مشخصات دستگاه: مخازن سیلو از ورق استنلس استیل 304 یا 316 پولیش شده به صورت یکجداره یا دوجداره ساخته می شوند. در سیلو تانک دوجداره از پشم ش..

پروسس تانک

پروسس تانک

پروسس تانکموارد کاربرد: عملیات حرارتی، فرآوری، مخلوط سازی و ذخیره مواد مختلف در صنایع غذایی و شیمیایی ظرفیت: 200 تا 60000 لیتر مشخصات دستگاه: بنا به نوع ماده موجود در مخزن جداره داخلی از جنس استنلس استیل 304 یا 316 دو پولیشه ساخته شده، جاکت حرارتی ..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)
ماشین سازی آرتا زیتون
شرکت بازرگانی تدبیر
بهساز دستگاه پایتخت

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تامین آنلاین می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.