Installations

دستگاه چیلر خنک کننده

دستگاه چیلر خنک کننده

دستگاه چیلر خنک کننده دستگاه چیلر با کندانسر خنک کننده شرکت AG..

دیگ بخار

دیگ بخار

دیگ بخار بویلربویلر ( دیگ بخار) کاربرد دستگاه : تولید و تامین بخار لازم مورد استفاده در خط تولید صنایع غذایی توضیحات فنی : بویلر یا همان دیگ بخار مخزن تحت فشاری می باشد که در آن آب گرم شده و به نقطه ی جوش می رسد . بویلرها به دو صورت بخا..

شیر تخلیه اتوماتیک هوای فشرده

شیر تخلیه اتوماتیک هوای فشرده

بکومت شیرهای تخلیه ساخت شرکت BEKOفرایند تولید هوای فشرده همواره با تشکیل آب کندانس شده همراه است. در اغلب موارد، این آب کندانس شده شامل ذرات روغن است که در تمام سیستم هوای فشرده پراکنده شده و موجب بروز مشکل و تحمیل هزینه اضافه می شود.شیرهای تخلی..

کمپرسور فاقد روغن

کمپرسور فاقد روغن

کمپرسورهای oil free سری RSWF (مجهز به اینورتر ) تولید کمپانی RENNER و صد در صد ساخت آلمان می باشد. مزیت های عمومی کمپرسور های oil free سری RSWF: · طراحی بسیار خلاقانه و منحصر به فرد · عدم وجود هر گونه صدا و لغزش در حین عملیات · نصب ساده، ای..

کفشوی استیل

کفشوی استیل

کفشوی استیل SC-1 شرکت استیلا برای جلوگیری از شکستن کف شوی های پلاستیکی کف شوی استیل تولید نموده است و در سایزهای مختلف تولید می گردد. مشخصات فنی: ابعاد:۱۲*۱۲ سانتی متر جهت لوله ۴اینچ جنس: تمام استیل(۳۰۴ نگیر)..

کفشوی استیل

کفشوی استیل

کفشوی استیل SC-3 شرکت استیلا برای جلوگیری از شکستن کف شوی های پلاستیکی کف شوی استیل درب دار طراحی و تولید نموده است که هنگام نظافت درب آن به راحتی برداشته می شود و در سایزهای مختلف تولید می گردد. مشخصات فنی : ابعاد : ۲۰*۲۰ سانتی متر جنس : استیل(۳۰۴ ن..

مشبک تسمه ای استیل

مشبک تسمه ای استیل

مشبک تسمه ای استیل این مشبک روی جوی (گریتینگ) مدل تسمه در تسمه است که معمولا برای مشبک هایی با عرض کم تا متوسط از تسمه های ۳ یا ۵ و چشمه ۳ یا ۱۰ سانتی متر و در مشبک هایی با عرض زیاد و یا در قسمت هایی که لیفتراک از روی مشبک رد می شود، استفاده می گردد...

گریتینگ میله ای GM

گریتینگ میله ای GM

گریتینگ میله ای GM این مشبک روی جوی ( گریتینگ ) مدل تسمه در میلگرد است که در عرض تسمه هایی به ضخامت ۳ با فواصل ۳۰ میلی متر و در طول دو ردیف میلگرد ۸ استفاده شده است و فریم این گریتینگ ها بنا به سفارش ۳*۳۰ یا ۵*۳۰ میلی متر ساخته می شود. مشخصات ف..

گریتینگ تسمه ای GT

گریتینگ تسمه ای GT

گریتینگ تسمه ای GT این مشبک روی جوی (گریتینگ ) مدل تسمه در نیم تسمه است که معمولا برای جوی هایی با عرض کم تا متوسط از تسمه های ۳ یا ۵ با چشمه ۳ یا ۱۰ سانتی متر و روی جوی هایی با عرض زیاد و یا در قسمت هایی که لیفتراک از روی مشبک رد می شود در طول بجای ..

گریتینگ همراه با نبشی CG

گریتینگ همراه با نبشی CG

گریتینگ همراه با نبشی CG شرکت استیلا اقدام به ساخت نبشی کناره جوی نموده است که موقع بتون ریزی و قبل از کف سازی می توان این نبشی ها را با استفاده از شاخک هایی که دارد در بتون کار گذاشت که باعث جلوگیری از شکستن سنگ یا لبه موزاییک ها می شود. چون ارتفاع ..

نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)
ماشین سازی آرتا زیتون
شرکت بازرگانی تدبیر
بهساز دستگاه پایتخت

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تامین آنلاین می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.