بهره برداری از دستگاه اسکین پک ساخت شرکت طرسام در شرکت ۲۰۲

بهره برداری از دستگاه اسکین پک ساخت شرکت طرسام در شرکت ۲۰۲ 2383

دستگاه بسته بندی اسکین پک یکی از ماشین آلاتی است که توسط آن مواد غذایی تازه بسته بندی می شود این دستگاه با توجه به کارائی در قدرت و تسریع در زمان بسته بندی و عدم نیاز به قالب برای انواع مختلف محصول بسیار مقرون به صرفه است.

جالب است بدانید که این دستگاه  اسکین پک جهت بسته بندی انواع محصولات غذایی از قبیل مرغ ، گوشت ، ماهی ،انواع سوسیس کالباس ، انواع پنیر ، سبزیجات و … مورد استفاده قرار می گیرد بنابراین می توان آن را به عنوان یک دستگاه کارآمد در بسته بندی با کیفیت مواد غذایی و تازه نگه داشتن آن معرفی نمود که نوع بسته بندی آن به صورت وکیوم فرمینگ می باشد.

شرکت طرسام با افتخار اعلام می دارد که اولین سازنده این دستگاه در ایران و خاورمیانه می باشد  . شرکت مواد غذایی ۲۰۲  از دستگاه اسکین پک ساخت شرکت طرسام  استفاده کی کند در این دستگاه تماماً از لوازم زیمنس استفاده شده است .

کلیه استاندارد های لازم را دارا می باشد از ویژگیهای این ماشین می توان به تیراژ بالا ، دقت تولید ، ‌حداقل ضایعات ، ظرافت و زیبایی بسته بندی و امکان بسته بندی محصولات آبدار اشاره نمود و از همـه مهمتر اینکه در این ماشین احتیاجی به ظروف یکبار مصرف نبوده بلکه فیلم پلاستیک وارد دستگاه شده و شکل میگیرد.





تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تامین آنلاین می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.

عضویت در تلگرام