استارت آپ صنایع غذایی آگرن سلوشنز

استارت آپ صنایع غذایی آگرن سلوشنز 187

استارت آپ آگرن سلوشنز ( AGRON solutions )


كشاورزى يكى از بزرگترين پيشرفتهاى بشر است. انسانها با درک اينكه مى توانند علاوه بر شكار و استفاده از آنچه طبيعت بعنوان خوراک در اختيارشان قرار مى دهد، خود نيز نقشى در تامين غذاى خود داشته باشند قدمى بسيار بزرگ در جهت حفظ بقاى خود برداشتند. بنا به تخمين FAO كشاورزى، ٧٠ تا ٨٠ درصد غذاى جهان را تامين مى كند.

اما يكى از دغدغه هاى اصلى در صنعت كشاورزى محدوديت زمينهاى قابل كشت و نيز بهره ورى خاك قابل كشت است. خاك بعنوان يكى از پايه هاى اصلى كشاورزى تنها تا حد مشخصى قابليت تامين مواد مغذى را دارد و به تدريج از ميزان حاصل خيزى آن كاسته مى شود.

به گفته FAO تا سال ٢٠٢٥ توليد غذا ٧٠٪ افزايش خواهد داشت و اين در حالى است كه تخمين زده مى شود خاك حاصلخيز در جهان نهايتا تا ٦٠ سال ديگر از بين مى رود. در نتيجه رويكرد موثر اين است كه با منابع كمتر توليد بيشتر ممكن شود.
روشهاى گوناگونى در اين صنعت براى احيا خاك و تامين مواد مغذى وجود دارد اما شايد يكى از كم هزينه ترين و آسانترين روشهاى تست خاك توسط استار آپ صنايع غذايى آگرن سولوشنز، ارائه شده باشد. ايده اين استارآپ صنايع غذايى اين است كه خاك بصورت مداوم و آسان توسط دستگاه الكترونيكى پرتابل تست شود.

اين دستگاه الكتريكى مجهز به سنسورهاى قوى است كه به سرعت ميزان رطوبت، PH، مواد مغذى و رسانايى  خاك مورد آزمايش را اندازه گيرى مى كند. بدين ترتيب اين امكان بوجود مى آيد كه پس از هر برداشت بتوان خاك را با مواد مورد نيازش، يعنى آنچه از دست داده، احيا كرد و از سلامت و حاصل خيزى آن اطمينان حاصل كرد.استارآپ صنايع غذايى آگرن سلوشنز در سال ٢٠١٥ توسط كرولينا كسترو و نيكولاس كنالس بنیان گذارى شد. هدف آنها تضمين سلامت و بارورى خاك اراضى كشاورزى بود.
استارآپ صنايع غذايى آگرن  دو سرمايه گذارى داشته كه اطلاعات آنها در دسترس نيست.

اطلاعات استارآپ صنايع غذايى آرگن سلوشنز

نوع : خصوصى
سال تاسيس :٢٠١٥
صنعت: كشاورزى غذايى
تعداد كارمند: ١-١٠ نفر
وب سايت:
http://www.agronsolutions.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تامین آنلاین می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.

عضویت در تلگرام