استارت آپ صنايع غذايى سانا

استارت آپ صنايع غذايى سانا 263

استارت آپ صنايع غذايى سانا (Saana)


سرطان بيمارى دردناك و خطرناك دوران ما، سالانه زندگى ميليونها انسان را در جهان متحول مى سازد. علاوه بر بيمار، خانواده وى نيز درگير اين بيمارى سخت مى شوند. نيازى به يادآورى مشكلات جسمى و روحى اين بيماران نيست اما واقعيت اين است كه حتى قويترين اين بيماران متحمل سختى هاى چنان طاقت فرسا مى شوند كه ناچار دست از بسيارى از عادات روزانه خود بر مى دارند. در اين ميان يكى از دغدغه بسيارى از افراد مبتلا و خانوادهايشان مواد غذايى مورد نياز بيمار است كه قطعا نقش چشمگيرى در روند بهبود بيمار دارد. بسيارى شكايت از اين دارند كه از مواد مفيد و مضر براى بيمارشان مطلع نيستند و يا اينقدر درگير درمان هستند كه فرصتى براى آماده كردن مواد غذايى ندارند.
استارت آپ صنايع غذايى سانا، اولين و تنها استارت آپ صنايع غذايى است كه به ابتكار بسيار مفيد و جالبى در اين زمينه دست زده است. آنها در كنار تحقيقات گسترده و ادامه دار، وبا كمك متخصصان تغذيه سرطان ، پزشكان و كادرپزشكى متخصص توانسته اند تكنولوژى فوق العاده و هنرمندانه اى را بوجود بياورند كه قادر است اطلاعات دقيق در مورد شرايط بيمار، نحوه درمان و مراقبت و نگهدارى از وى جمع آورى و بر اساس آن مواد غذايى و مواد ضد سرطانى خاص فرد را برايش آماده و درب منزل تحويل دهند.
هنگاميكه بيمار در سامانه اين استارت آپ صنايع غذايى ثبت نام مى كند، متخصصان سابقه پزشكى وى ، نوع سرطان، ميزان پيشرفتگى و سرعت پيشرفت بيمارى را بررسى مى كنند و بر اساس آن الگوريتم خاصى براى بيمار مشخص مى كنند كه نيازهاى غذايى و مواد ضدسرطان مفيد براى او تعيين مى شود و سپس بطور منظم يك سرى نشانگرهاى خاص در خون بيمار را بررسى مى كنند. با توجه به كل بررسى ها رژيم غذايى بيمار را مشخص مى كنند و درب منزل به وى تحويل مى دهند. اين رژيم غذايى بصورت مداوم با بررسى شرايط بيمار تغيير مى كند و تاثيرگذارى مواد غذايى ارائه شده بر روند بهبود بررسى مى شود. بدين ترتيب آرامش خاطربيمار و خانواده اش در اين زمينه تا حد بسيار زيادى فراهم مى شود.

سرمايه گذارى:

سال ٢٠١٨: ١١٥ هزار دلار از نوع سرمايه گذارى سيد (Seed)

اطلاعات استارت آپ صنايع غذايى سانا

نوع: خصوصى
طبقه بندى: تكنولوژى صنايع غذايى
سال تاسيس: ٢٠١٨
تعداد مارمند:١-١٠ نفر
وب سايت: https://saana.co/

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تامین آنلاین می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.

عضویت در تلگرام