استارت آپ اینستاکارت

استارت آپ اینستاکارت 218

اینستاکارت

خرید مواد اولیه سبد خانوار یکی از کارهای روزانه افراد جامعه است و شرکتهای استارت آپی زیادی سعی کرده اند تا برای این نیاز بازار راه حلهای مختلفی ارائه دهند ولی به دلیل اینکه تعداد زیادی از افراد علاقه دارند خریدهای خواربار، میوه، سبزی و گوشت را خودشان انجام دهند و خیلی به سیستمهای دیجیتال اعتمادی برای انتخاب بهترین گزینه خرید وجود ندارد این شرکتهای استارت آپی نتوانستند رشد خیلی قابل توجهی در بازار داشته باشند.

اما استارت آپ اینستاکارت با تحلیل درست بازار و نیازهای مشتریان توانست راه حل جذابی برای مشتریان خرده فروشی های غذایی پیدا کند و بخش انتخاب مواد غذایی را به عهده انسان قراردهد. در این استارت آپ افرادی هستند که با توجه به یک جدول زمان بندی و ساعات کاری مشخص برای مشتریان این استارت آپ از فروشگاه یا فروشگاه های مختلفی که مد نظر مشتریان است خرید می کنند و خریدهای انجام شده را در محل مورد نظر تحویل مشتریان می دهند.

این استارت آپ مورد توجه زیاد افراد پر مشغله و مسن و همچنین افرادی که تا محلهای خرید و بازار فاصله زیادی دارند قرار گرفته است .
اينستاكارت به آسانى و نهايت سرعت و كيفيت افراد را به بازارهای منطقه ی مورد نظرشان وصل مى كند و تمامى اقلام مورد نظر را در كمتر از دو ساعت به دستشان مى رساند. اين سرويس براى دليورى ظرف مدت دو ساعت ٣.٩٩$ و يك ساعت ٥.٩٩$ براى كسانى كه بيش از ٣٥ دلار خريد مى كنند يا عضويت يك ساله دارند ٩٩ $ است. خريد از فروشگاههايى كه با اينستاكارت همكارى ندارند ١٠-٤٠٪ افزايش قيمت براى مشترى خواهد داشت.اينستاكارت در سال ٢٠١٢ توسط اپوروا مهتا، كارمند سابق آمازون، تاسيس شد و به سرعت رشد كرد بطوريكه در كمتر از سه سال ٢٠٠ كارمند و ٢٧٥ميليون دلار سرمايه گذارى و ارزشى معادل ٢ ميليارد دلار داشت. در حال حاضر اينستاكارت با فروشگاههاى بسيارى در آمريكاى شمالى همكارى دارد و افراد مى توانند به قيمت فروشگاه خريد كنند.

سرمايه گذارى

سال ٢٠١٥ : ٢٧٥ ميليون دلار
سال ٢٠١٧: ٤٠٠ ميليون دلار
سال ٢٠١٨:  ٨٠٠ ميليون دلار

ارزش كمپانى :٧.٦ ميليارد دلار

اطلاعات كمپانى

نوع : خصوصى
خدمات : ارسال خواروبار
تعداد كارمندان : ٤٥ هزار نفر ( شامل خريدكنندگان پيمانكار)
وب سايت:
https://instacart.com/تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تامین آنلاین می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.

عضویت در تلگرام