استارت آپ صنایع غذایی بلو ايپرن

استارت آپ صنایع غذایی بلو ايپرن 2224

استارت آپ بلو ايپرن - ( Blue Apron )


بوى خوش غذا سراسر كوچه را پر كرده است. دلم ضعف مى رود. مطمئنم كار خودش است. مادربزرگ  در ديگ را برمى دارد و با لبخند مى گويد: ببين دختر جان سبزى تازه و گوشت گوسفند تازه ، از ديشب هم بار گذاشتم.  و من فكر مى كنم از آخرين بارى كه بيشتر از نيم ساعت براى پخت و پز وقت گذاشتم چند وقت مى گذرد؟
زندگى اين روزها با سرعت عجيبى در جريان است. اكثر ما آنقدر مشغله داريم كه روزها و هفته ها يك وعده غذاى خانگى هم گيرمان نمى آيد. پخت غذا با مواد تازه و از شب قبل بارگذاشتن كه ديگر جاى خود دارد.
بسيارى از استارت آپها اين روزها با هدف پر كردن اين خلاء، سعى كرده اند نياز افراد را ديده و به آسانترين و سريعترين راه آنرا برطرف كنند. بازار استارت آپهاى تهيه غذا، تهيه مواد اوليه و رساندن به مشترى، تهيه مواد اوليه و دستور پخت ، دليورى و غيره به سرعت رو به رشد است.
يكى از مطرح ترين و موفق ترين استارت آپهاى مواد لازم-و- دستورتهيه ( Ingredient-and-recepie )  سال ٢٠١٢ توسط مت ودكياد، مت سالزبرگ و اييا پپاس تاسيس شد.
 از وجوه تمايز استار آپ صنایع غذایی بلوايپرن اين است كه تمام دستور غذا در كمتر از ٣٥ دقيقه آماده شده و همگى ٥٠٠-٧٠٠ كالرى بيشتر ندارند. مواد اوليه تازه و از مزرعه دارن محلى خريدارى مى شوند. گوشتها و غذاهاى دريايى فاقد هورمن و آنتى بيوتيك هستند.
بلوايپرن تنها استارآپ در گروه كارى خودش است كه  در سال ٢٠١٥ اقدام به فروش سهم كرد و به سهامى عام تبديل شد.

سرمايه گذارى

سال ٢٠١٢: ٨٠٠,٠٠٠$
سال ٢٠١٣:  ٣ ميليون و ٥ ميليون دلار
سال  ٢٠١٤: ٥٠ ميليون دلار
سال٢٠١٥: ١٣٥ ميليون دلار
سال ٢٠١٧: ٥.٦ ميليون دلار

اطلاعات كمپانى
نوع: سهامى عام
سال تاسيس :٢٠١٢
ارزش كمپانى :١.٩ ميليارد دلار
محصول: دليورى مواد اوليه و دستورپخت
تعداد كارمندان: ٥٠١-١٠٠٠ نفر
وب سايت: http://www.blueapron.com/

مطالب مرتبط

استارت آپ اینستاکارت

استارت آپ اینستاکارت
تماس با ما
کد امنیتی

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تامین آنلاین می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.

عضویت در تلگرام