نهمین نمایشگاه نوشیدنی ها و سومین نمایشگاه لبنیات و صنایع وابسته

نهمین نمایشگاه نوشیدنی ها و سومین نمایشگاه لبنیات و صنایع وابسته 458


نهمین نمایشگاه نوشیدنی ها، چای، قهوه و صنایع وابسته و سومین نمایشگاه لبنیات و صنایع وابسته به همت کانون انجمن های صنایع غذایی ایران از تاریخ 24 لغایت 27 شهریور ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

کانون انجمن های صنایع غذایی با توجه به وظایف ذاتی خود به عنوان یک فراتشکل در حمایت از صنایع تولیدی مرتبط با صنایع غذایی، از طریق حذف واسطه ها و اتصال مستقیم عرضه کنندگان و تقاضاکنندگان واقعی محصولات غذایی، برگزاری این نمایشگاه های را در دستور کار خود قرار داده است.

نمایشگاه های بین المللی نوشیدنی ها، چای، قهوه و صنایع وابسته و لبنیات و صنایع وابسته امسال نیز از تاریخ 24 لغایت 27 شهریور ماه در مساحتی به وسعت 7 هزار متر مربع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

شرکت در این نمایشگاه این فرصت را در اختیار فعالان و صاحبنظران صنایع مرتبط با نوشیدنی ها و لبنیات قرار خواهد داد تا محصولات، توانمندی ها و دستاوردهای خود را در حوزه های مرتبط از جمله مواد اولیه، بسته بندی، ماشین آلات و تاسیسات در سطح وسیعی عرضه نموده و از طریق تعامل با سایر فعالین حاضر در نمایشگاه با آخرین تکنولوژی های صنعت خود از نزدیک آشنا شوند. شرکت در این نمایشگاه ها همچنین فرصت گسترش روابط بین المللی و بازارهای صادراتی را در اختیار مشارکت کنندگان قرار خواهد داد.

گفتنی است این نمایشگاه شهریور ماه سال گذشته نیز در فضایی به وسعت 6500 متر در محل نمایشگاه های بین المللی تهران و با حضور گسترده بیش از 100 شرکت داخلی و خارجی برگزار و با استقبال حدود 16 هزار بازدیدکننده مواجه بوده است.

کلیه شرکت های فعال در زمینه تولید مواد اولیه، بسته بندی، ماشین آلات صنایع غذایی، حمل و نقل و تاسیسات مرتبط با صنعت نوشیدنی ها و لبنیات که مایل به شرکت در این نمایشگاه هستند می توانند با شماره تلفن 02188881369 و فکس 02188881938 ستاد برگزاری نمایشگاه نوشیدنی ها، چای، قهوه و صنایع وابسته و نمایشگاه لبنیات و صنایع وابسته تماس حاصل نمایند.


منبع : کانون انجمن های صنایع غذایی


تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تامین آنلاین می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.

عضویت در تلگرام