برگزاری اولین نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذایی در یزد

برگزاری اولین نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذایی در یزد 444


با توجه به اهمیت سلامت مواد غذایی و تأثیر مستقیم آن در زندگی انسان و با توسعه شهرنشینی و صنعتی شدن امکان تولید مستقیم مواد غذایی وجودندارد . لذا اغلب مواد غذایی مصرفی خود را بصورت آماده تهیه می کنند و از طرفی تنوع محصولات غذایی صنایع روز به روز در حالت توسعه بوده و فرایندهای مختلف برای تبدیل محصولات کشاورزی به محصولات جانبی با زمان ماندگاری بیشتر نیز اعمال می گردد.از این رو برای بروز رسانی تکنولوژی درحوزه صنایع غذایی و همچنین بسته بندی های متنوع امروزی نیاز به برگذاری نمایشگاه هایی در این حوزه دارد که خود هم برای معرفی محصولات جدید تر و هم برای ارتباطات بین صنایع این حوزه نیاز بوده است.
از این رو با توجه به مرکزیت استان یزد در ایران و راه های ارتباطی یزد با دیگر شهر ها،موقعیت مناسبی برای پخش و بخش نمایندگی صنایع غذایی دارد.با توجه به دلایل فوق شرکت توسعه تجارت دانیال پارس تصمیم به برگزاری اولین نمایشگاه صنایع غذایی،محصولات کشاورزی،محصولات لبنی،نان،شیرینی،شکلات،صنایع وابسته و بسته بندی نموده است .
این نمایشگاه با توجه به اهمیت حوزه صنایع غذایی در بخش صادرات غیر نفتی ،با حضور تجار داخلی و خارجی از کشور های قطر،عمان،عراق،پاکستان برگذار خواهد گردید. پیشاپیش حضور شما عزیزان را ارج می نهیم و امیدواریم میزبانی شایسته برای شما عزیزان باشیم.

به گزارش ایسنا آقای سید احمد میرزایی در نشست خبری با بیان اینکه توسعه صادرات یکی از اولویت‌های اجرایی اتاق تعاونی استان یزد است، گفت: یکی از وظایف اصلی اتاق تعاونی استان یزد در صادرات و توسعه اقتصادی، مشاوره تجاری است که در این راستا از تمام ظرفیت‌ها استفاده شده است.

سید احمد میرزایی در نشست خبری با بیان اینکه توسعه صادرات یکی از اولویت‌های اجرایی اتاق تعاونی استان یزد است، گفت: یکی از وظایف اصلی اتاق تعاونی استان یزد در صادرات و توسعه اقتصادی، مشاوره تجاری است که در این راستا از تمام ظرفیت‌ها استفاده شده است.

وی با اشاره به ضرورت معرفی برندهای داخلی به بازارهای خارجی، افزود: در این راستا اولین نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذایی و محصولات کشاورزی با حضور تجار کشورهای قطر، عمان، عراق، پاکستان و روسیه از 11 تا 15 دی‌ماه سال جاری به میزبانی استان یزد برگزار می‌شود.

عضو کمیسیون صادرات اتاق تعاون ایران عنوان کرد: طبق اصل قانون 24 اساسی بخش دولتی و خصوصی مکملی از بخش تعاونی هستند و متأسفانه در این زمنیه غفلت‌هایی صورت گرفته است؛ در صورتی که استان یزد در بخش تعاون و حوزه‌های اقتصادی و صادراتی از ظرفیت‌های بالایی برخوردار است.

میرزایی، حضور تجار خارجی نمایشگاه بین‌المللی را از ویژگی‌های مهم این نمایشگاه خواند و تصریح کرد: عموم مردم می‌توانند در نوبت عصر به صورت عمومی از محصولات نمایشگاه بازدید کنند؛ همچنین در نوبت صبح تولیدکنندگان می‌توانند با تجار خارجی در خصوص کیفیت و مزیت محصولات با هم مذاکره کنند.

این مسؤول خاطرنشان کرد: بخش تعاونی با شرکت در نمایشگاه از تخفیف‌های ویژه‌ای برخوردار خواهد شد؛ بنابراین امیدواریم از این ظرفیت کمال استفاده به عمل آید.تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تامین آنلاین می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.

عضویت در تلگرام