آراد ماشین
  • آراد ماشین

  • شرکت آراد ماشین فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ در زمینه ماشین سازی و بازرگانی دستگاه های صنعتی و غذایی شروع کرده و تمام تلاش خود را از همان ابتدا در راستای رضایت مشتریان خود داشته است. بخشی از رضایت مشتری در گرو کیفیت بالا و ساخت دستگاه و بخشی نیز در خدمات مطلوب ارائه شده به مشتریان است. آراد ماشین با شعار ” تجربه ای متفاوت از صنعت و خدمات ” تمام تلاش خود را در هر دو زمینه داشته است که با ارائه دستگاه های با کیفیت و خدماتی ویژه و مطلوب بالاترین رضایت ممکن از مشتریان را کسب کند.

مجموعه محصولات شرکت: آراد ماشین

دستگاه خشک کن

Iran
دستگاه خشک کن

دستگاه خشک کندستگاه خشک کن کابینتیدستگاه خشک کن کابینتی مجهز به تایمر دیجیتال و کنترل کننده دما مجهز به کانوکشن حرارتی مجهز به سیستم تخلیه رطوبت ..

دستگاه بسته بندی تک توزین

Iran
دستگاه بسته بندی تک توزین

دستگاه بسته بندی تک توزیندستگاه بسته بندی تک توزین ساخت شرکت آراد ماشین دارای مشخصات فنی زیر میباشد:- سیستم توزین دستگاه: وزنی با ترازوی دیجیتال-..

دستگاه تفت

Iran
دستگاه تفت

دستگاه تفتدستگاه تفت خشکباردستگاه تفت از جمله دستگاه هایی است که شرکت آراد ماشین با تنوع بالا و با تناژ های تولیدی مختلف طراحی و ساخته است. دستگاه های..

دستگاه بسته بندی ساشه

Iran
دستگاه بسته بندی ساشه

دستگاه بسته بندی ساشهبسته بندی ساشه تک نفرهدستگاه های بسته بندی ساشه  ساخت شرکت آرادماشین مناسب برای بسته بندی انواع محصولات تک نفره مورد استفاده..

فر قنادی

Iran
فر قنادی

فر قنادیفر شیرینی پزیفر شیرینی پزی مناسب برای پخت انواع کیک، شیرینی، نان های حجیم، و… می باشد. شرکت آراد ماشین با سال ها تجربه و فعالیت در حوزه ماشین ..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

شرکت های تامین کننده

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تامین آنلاین می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.

عضویت در تلگرام