افزایش زمان ماندگاری مایعات پاستوریزه با استفاده از Ecolean

 افزایش زمان ماندگاری مایعات پاستوریزه با استفاده از Ecolean 1699


شرکت ماشین سازی  اکولین Ecolean سازنده ماشین آلات بسته بندی مایعات برای راحتی کار مشتریان خود و افزایش ظرفیت خطوط تولید نسل جدید ماشین آلات خود را با طراحی جدیدی به بازار معرفی کرده است.

شرکت اکولین یک شرکت ماشین ساز در حوزه بسته بندی نوشیدنی است و که برای بسته بندی مایعات پاستوریزه که نیاز به زنجیره سرد برای توزیع دارند به ارائه راه کارهای هوشمندانه و متفاوت در بازار می پردازد.

نسل جدید ماشین آلات بسته بندی این شرکت که با نام EL2+ معرفی شده است که برای بسته بندی های سایز کوچک و یا به اصطلاحی Portion Pack مناسب می باشد.

در این نسل جدید ظرفیت نامی دستگاه دوبرابر شده است و تغییرات متفاوتی را در اتوماسیون دستگاه می توان مشاهده کرد. این گروه از ماشین های بسته بندی بیشتر برای محصولات پاستوریزه که نیاز به زنجیره حمل سرد دارند استفاده می شود و از نظر سرعت و انعطاف پذیزی و راحتری کار با دستگاه با مدلهای قبلی خود کاملا ارتقا یافته است. در مدلهای جدید از سیستم سروو موتور Servo Motor  به جای سیستم پنوماتیک در مدلهای قبلی استفاده شده است و ظرفیت این دستگاه در حدود 12.000 بسته در ساعت می باشد.


دستگاه بسته بندی EL2+ از آخرین سیستم اتوماسیون امرون Omron استفاده می کند که باعث افزایش چشمگیر بهره بری دستگاه شده است. در کل سیستمهای مکانیکی در نسلهای قدیمی تر این ماشین جای خود را با سیستم کنترلی و اتوماسیون که قابلیت تولید و ظرفیت بیشتزی دارند، داده است.

بدین ترتیب زمان و هزینه تعمیرات و نگهداری دستگاه نیز به شدت کاهش یافته است. استفاده از Valve Cluster و همچنین سیستم فیلترهای اسپتیک Membrane باعث شده تا محصول در شرایط اسپتیک بسته بندی شود.

از دیگر قابلیتهای این دستگاه می توان به دستگاه نی چسبان در وزنهای پایین اشاره کرد که عملکرد بسیار ساده ای دارد و میتواند انواع نی را بر روی بسته های محصول بچسباند.


منبع Packaging News


تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تامین آنلاین می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.

عضویت در تلگرام