همکاری شرکت SIG و PROLEIT در ساخت کارخانجات هوشمند

 

به تازگی شرکت SIG و شرکت ProLeiT که از رهبران و پرچم داران ساخت و تولید ماشین آلات صنعتی و اتوماسیون های پیشرفته خطوط تولید هستند اقدام به ارائه راه حلهای نوآورانه در اتوماسیون خطوط تولید زده اند.

شرکت SIG یکی از بزرگترین ماشین سازان صنایع غذایی نوشیدنی در دنیاست  و ماشین آلات پرکن و بسته بندی این شرکت همیشه از بروزترین امکانات اتوماسیون برخوردار بوده اند.

ProLeiT نیز یکی از شرکتهای موفق و فعال در زمینه  MES می باشد ، که با استفاده از راه حلهای اتوماسیون و ابزار دقیق در خطوط تولید به نوآوری هایی در حوزه MES و صنعت غذا و نوشیدنی دست یافته است که بیشتر بر پایه مدیریت اطلاعات ماشین آلات و تجهیزات خطوط تولید و بهینه سازی برنامه ریزی تولید می باشد.

شرکت SIG در راستای برنامه های استراتژیک توسعه تکنولوژی ماشین آلات و تجهیزات بسته بندی صنایع غذایی در نظر دارد تا خطوط تولیدی را طراحی و پیاده سازی کند که کاملا هوشمند هستند و انعطاف پذیری بالایی دربرنامه تولید دارند .همچنین از نظز کیفیت و کارایی بسیار قابل اعتماد هستند .

یکی از چالشهای کارخانجات صنایع غذایی برای استفاده از تکنولوژیهای جدید و بهینه سازی خطوط تولید نحوه درست جمع آوری و بکارگیری اطلاعات خط تولید است .مدیران شرکت ProLeiT معتقد هستند برای شروع نوآوری و توسعه خلاقیت در کارخانجات  نیاز به مدیریت اطلاعات و بکارگیری درست از آنها است . 

برای حل مسئله دو شرکت آغاز به یک همکاری جدید و مشترک با هدف ارتقا و بهبود کسب و کارمشتریان خود پرداخته اند. هر دو شرکت درک بسیار درستی از بازار و مشتریان خود و مشکلات موجود دارند و معتقد هستند با کنار هم گذاشتن دانش فنی و مدیریت اطلاعات مشتریان و بازار می توان به مشتریان راه حلهای صنعتی مناسبی ارائه داد تا بخش قابل توجهی از مشکلات موجود را برطرف کنند.

 

منبع:  www.sig.biz/solutions/smart-factory

برچسب هاماشین آلات صنعتی شرکت SIGشرکت ProLeiT ماشین سازان صنایع غذایی ماشین آلات پرکن و بسته بندی

با ما در ارتباط باشید