نام شرکت :گروه تولیدی و بازرگانی اعتمادی

  • گروه تولیدی و بازرگانی اعتمادی
زمینه فعالیت :
تجاری - بازرگانی
حوزه تخصص :
ماشین آلات/تجهیزات مواد اولیه /مصرفی تجاری - بازرگانی
تلفن :
+98 (051) 3541 2135
ایمیل :
info@etgiran.com
وب سایت :
توضیحات

گروه تولیدی و بازرگانی اعتمادی

 

گروه تولیدی و بازرگانی اعتمادی از سال 1361 آغاز به کار و از سال 1381 همکاری مشترکی را در جهت بهبود کیفیت و انتقال تکنولوژی تولید فرآورده های گوشتی آغاز نمود و عملا” از سال 1385 با تاسیس شرکت Almi ایران و همکاری آقای مهندس ورنر بالزر تکنیکر شرکت Almi و با ایجاد یک پایلوت پلان (آشپزخانه مخصوص تولید انواع فرآورده ها) این همکاری آغاز گردید .

 بخش عمل آوری و فرآوری گوشت نیاز به پرکننده ها را به شدت در فرآورده های گوشتی کاهش و استفاده از گوشت سالم و ایجاد تنوع در تولیدات را افزایش داد. اما این کافی به نظر نمی رسید، ایجاد بازار برای این فرآورده ها و آشنایی مصرف کنندگان با آنها ، عملا” تولید کنندگان را در جهت بهره برداری از این سیستم ها سوق داد ، اینک ما با ایجاد پایلوت پلان جدید و استفاده از تکنولوژی های برتر تعداد محصولاتی که آنها را به بازار مصرف معرفی کرده ایم تا بیش از 48 فرمول پایه و جدید و استفاده از کاتر واکیوم در جهت کاهش مصرف نیتریت اقدام نموده ایم.

ما آمادگی خودمان را جهت ارائه فرمولهای جدید و همچنین ایجاد کلاسهای آموزشی همانگونه که در سالهای گذشته انجام داده ایم ، اعلام می کنیم از شما که علاقمند به استفاده از محصولات گوشتی سالم و متنوع هستید دعوت میکنیم از این تاسیسات دیدن فرمائید. در حال حاضر ما با دانشگاه ها و بسیاری از سازمانها و ارگانها و علی الخصوص بیش از دویست کارخانه فرآورده های پروتئینی همکاری مستمر داریم.

داشتن نمایندگی انحصاری پخش و سرویس و خدمات پس از فروش از ده ها شرکت اروپایی و ارائه خدمات نصب ، راه اندازی ، آموزش بهره برداری و نگهداری یکی دیگر از مراحل و بخشی از خدمات گروه تولیدی و بازرگانی اعتمادی است. در حال حاضر ما نمایندگی انحصاری شرکتهای Almi ، Inject Star ، Premiumpack ، Doleschal اتریش و Kilia ،Giesser ، Foodlogistik آلمان و Roser ، Gaser ، Mainca اسپانیا و FTC سوئد و بسیاری شرکتهای دیگر را بر عهده داریم. برای کسب اطلاعات بیششتر در مورد فعالیتهای ما میتوانید از وب-سایت های ذیل بازدید نمائید:

www.etgiran.com

www.makimah.com